Новини

Коли купати новонародженого?

Акватренування прямо у вас вдома!

Пологи вже позаду, щасливі молоді батьки поринають у вир необхідних завдань та маніпуляцій, яких потребує новонароджений. З особливим трепетом, як до ритуалу, зазвичай відносяться до купання. Одні, керуючись багатим досвідом дідусів та бабусь, загортають немовля в пелюшку та поволі опускають у відвар з цілющих трав в дитячу ванночку. Для інших це пригода зі збіркою іграшок, пісень та забавлянь, скерована власною інтуїцією. У будь-якому випадку, головною метою купання у ванні є забезпечити комфортні умови і для мами з татом, і для їхнього маляти, навчитися довіряти і підлаштовуватися один під одного та, звичайно, робити це з користю для здоров’я.

Останні кілька років спостерігається приємна тенденція до здорового способу життя і, на щастя, багато свідомих батьків вже з народження залучають до цього своїх немовлят. Чи то під впливом засобів масової інформації, чи завдяки курсам для молодих батьків, заняття раннім плаванням набули заслуженої актуальності та прихильності.

Як навчити новонародженого плаванню?

Навчити новонародженого плаванню, насправді, не на стільки складно, як могло б здатися. Багаторічний досвід світових шкіл з пелюшкового плавання доводить, що за дотримання правильної методики, а також впевненості та свідомості мами, або тата, немовлята вільно та природньо поводяться у воді, ба більше, отримують від цього неабияке задоволення. Безспірним залишається той факт, що плавання, а особливо пірнання, з перших тижнів життя здійснює вражаюче позитивний вплив на захисні сили організму та розвиток імунної, кровоносної, дихальної, нервової систем та м’язового корсету.

Коли можна розпочати акватренування новонародженого вдома?

Займатися акватренуваннями у домашній ванні можна одразу після того, як заживе пупова ранка (зазвичай 10-14 днів після народження). Ванну слід ретельно помити содою, або дитячим милом, після чого змити гарячою водою. Оптимальна температура для першого тренування - 36-37 градусів, яку щотижня потрібно зменшувати на 0.5 градуси. Заздалегідь потрібно подбати про ситість малюка, адже за 30 хв до заняття вже не рекомендується годувати. Також особливо важливо купати дитину в гарному настрої. Коли малюк ситий та бадьорий, а поруч впевнені та усміхнені батьки - плавання у ванні стає захоплюючою подією для всієї сім’ї.

Нагляд професійних інструкторів

Слід зазначити, що починати пелюшкове плавання у домашній ванні потрібно під пильним наглядом професійного інструктора, аби дотримуватися правильної техніки виконання вправ та не нашкодити здоров’ю малечі. Саме спеціаліст може навчити маму з татом правильно виконувати вправи у ванні, особливо, якщо до плавання є медичні покази.

Інструктори зі Школи раннього плавання НЕМО (Waterbaby®) - професіонали своєї справи. Саме тут Ви знайдете вичерпну інформацію щодо акватренувань, а тренер з пелюшкового плавання проведе заняття прямо у вашій ванні за комфортних для дитини умов.

Заняття зі спеціалістом проходять раз на тиждень. Інструктор докладно демонструє комплекс вправ, який буде занотований до зошита. Для своєї зручності, батьки можуть записати відео, тому що впродовж тижня їм необхідно щоденно виконувати цей комплекс самостійно з малюком. З кожним приходом тренера заняття ускладнюються за рахунок нових вправ, таким чином, готуючи дитину до тренувань у басейні.

Гармонійний всебічний розвиток дитини

Головною метою домашніх акватренувань є саме здоров’я малюка, а досягнення нових результатів - приємний бонус. Внаслідок спільних зусиль тренера і батьків гарантовано гармонійний всебічний розвиток дитини, стійкий імунітет та гарний настрій для всієї сім’ї. Не зволікайте та запишіться на своє перше персональне акватренування у домашній ванні, приєднуйтесь до веселої спільноти здорових плавців Waterbaby®!

1849
Навчається діток
3957
Проведено занять