Автор: Лілія Мірасова

Плач

Сюди ж і крик, і просто капризи, і сльози.
Все це цілком можливо у басейні?.

Перш за все, тому що це дітки. Бачили по інтернету гуляє картинка "Чому плаче мій малюк" і там, бо не дали залізти в розетку, облизати йоршик?
А ще до цього додамо кризи розвитку, зуби, недоспав/переспав/втомився, голод, зміна звичного місця та температури, нова людина, синхронізація зі своїм дорослим (нервує мама - і з нею малюк), повний місяць, спалахи на сонці і страхи ( в нашому випадку води).

? Перш за все прийміть це і любіть свою дитину навіть такою плаксивою.
Не соромтесь перед іншими батьками! У них теж плачуть!

? Спробуйте забрати подразник або потоваришувати з ним
✔️Саме тому я завжди кажу не оцінювати по першому разу, якщо раніше зі мною не займалися. Я звичайно класна, але можу цілком не сподобатися вашій дитині?. Потрібен час, щоб я стала "своєю людиною"
✔️Погуляйте по басейну, роздивіться, якщо малюк плаче просто від виду тої води

?Не змушуйте
Ну нема сьогодні настрою гребти руками чи розробляти ніжки. Жартуючи спробуйте, ну максимум повернемося до вправи пізніше. Але якщо малюк не хоче, то ок. Планета не зупиниться

?Позитивні емоції понад усе
Це звучить дико для нашого менталітету. І не зрозуміло. Але прийти в басейн просто погратися і платити за то кошти якось ніби безтолково. Та повірте - щоб ви не зробили карбується у підсвідомості дитини. Особливо в цей ніжний період до 3х років! Краще, щоб карбувалося приємне та міцнішав ваш зв'язок! І гра то супер!

Я вам пропоную на заняттях організовану гру з певними завданнями, вправами та навантаженням. Але якщо саме сьогодні ваш малюк хоче порушити це правило і категорично робити лише свої справи, то дозвольте йому.
Нехай продуктивними будуть 10 хвилин, ніж 30 хвилин боротьби і плачу з криком

?Відділяємося
Якщо групове заняття і ваш малючок зарюмсав, то відійдіть трошки в бік і відволічіть іграшкою. Заспокоїться - повернетеся?.
Бо лянцюгова реакція цілком можлива?

Ніби основні озвучила. Залишились питання - запитуйте☺️

Лілія Мірасова
773
Проведено занять1
201
Навчається діток
Наша адреса
Голосіївський район, Максимовича, 3В, садок ЩастяКідс;
Запис по телефону
093 154 47 97
Записатися на заняття