Наша школа

Акватренер Кароліна Лисак

Заняття в басейні з дітками від 3-х місяців до 6 років.
Басейн «Акварель», вул. Можайського, 3а

 

Акватренерка Лисак Кароліна

Сертифікована інструкторка WATER BABY майстер спорту з плавання з педагогічною освітою.Спорт - мені передався генетично та став моєю головною залежністю впродовж мого життя!
Я навчалася, активно тренувалася, виступала на змаганнях різно рівня та здобувала нові і нові перемоги!
Доречі займалася я різними видами спорта, такими як: фігурне катання, баскетбол, легка атлетика, карате, кульова стрільба, плавання…. Але, я навіть не могла уявити, що такий спорт як Плавання - полонить мою душу, разум і серце, кожну мою клітинку візьме у міцний полон!

Все життя я мешкала в Одесі. Але з березня 2022 року я разом з донечкою переїхали в Ужгород Закарпатської області.
В цьому місті доля подарувала мені нові знайомства, нових друзів, нове життя в новому місті.
В Ужгороді є чудовий басейн «Акварель», в якому я почала зі старшою нашою групою займатися в залі «Сухим плаванням» для покращення техніки на воді та загальної фізичної витривалості. Потім зі зборною нашого клуба почала виїзжати на змагання по Україні та за кордом, як представник та тренер команди. Сама також продовжила активно тренуватися та приймати участь у змаганнях в категорії Мастерс.
Все крутилось, вертілось, як в центіфузі біля цього спорту!

Потрібні були нові ідеї та знання, тому саме це штовхала мене на здобуття нових знань та навичок! Були навчання, семінари, аналіз та власні висновки… Як результат багато наших дітей чемпіони та призери національних та міжнародних змагань!

Але доля на цьому не зупинялась мене здивовувати!
У травні наша колега по басейну, інструкторка раннього плавання, підійшла до мене з пропозицією перейняти її учнів під мою опіку, оскільки вона мусила переїхати в іншу країну. Насправді я розуміла, що це зовсім інше плавання навідміно від великого басейну! Да і замінити професіонала своєї справи з багаторічним досвідом завдання із зірочкою. Але я твердо вирішила прийняти цей виклик!

Для нових знань і навичок я обрала найкращу школу раннього плавання WATER BABY! Там я познайомилася з прекрасними колегами з Житомира і Кропивницького та обрела найкращого наставника Юлію Савочкіну.

Після навчання зразу розпочала працювати і приносити користь діткам Ужгороду)

Кароліна Лисак
Наша адреса
Басейн «Акварель», вул. Можайського, 3а
Запис по телефону
0982720206
Записатися на заняття

Розклад занять

Розклад відсутній

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Немає відгуків