Наша школа

Акватренер Аліна Хомюк

Не бачить жодної причини для батьків не займатися з малюком раннім плаванням. І пропонує почати з домашньої ванни.

Вода - знайома стихія для тренера Аліни Хомюк: понад 8 років вона професійно займалася плаванням, допоки басейн не закрили через аварійний стан.

Можна закрити секцію, та хіба можна забрати любов та щире захоплення водою у людини?

Отримавши диплом магістра у залізничній галузі, Аліну не полишало відчуття, що вона знаходиться не на своєму місці. І вже з появою своєї дитинки, вона точно вирішила, яка справа надасть їй відчуття радості, збереже індивідуальність та змотивує на досягнення цілей. Їй була несила терпіти, поки син підросте, аби пройти наживо навчання в школі малючкового плавання WaterBaby. Тому за першої можливості, заручившись підтримкою бабусі, вся команда вирушила на навчання до Юлії Собуцької.
Ейфорія та флешбеки з дитинства охопили Аліну настільки, що вона досі горить бажанням передати цю любов до води іншим малюкам.

Єдине, про що вона шкодує - що не наважилась пройти навчання на 4-му місяці життя сина, бо тоді точно б знала, як боротись з кривошиєю, яка спіткала малюка.
Той маленький беззахисний погляд та град сліз і досі стоять відлунням у її серці. 
І тепер вона чітко знає, що заняття, які приносять здоров’я, можуть проходити без жодних натяків на плач та сильний біль, а лише з посмішкою.

Аліна залюбки займатиметься з малюками від 2 тижнів до кількох місяців домашнім плаванням у вашій ванні. Підбере індивідуально комплекс вправ у воді, розминку на суші, спрямовані на:


  • фізичний, інтелектуальний та емоційний розвиток малюка без шкоди та травмування

  • профілактику та лікування кривошиї, гіпо- та гіпертонусів, дисплазії, коліків, закрепів

  • розслаблення та загартовуванняА згодом допоможе підшукати басейн, аби продовжити заняття. 

А ще Аліна мріє, аби якомога більше татусів долучалися до водних процедур з дітлахами. І наполягає - такий безцінний контакт піде на користь не лише малятам, а й самим батькам, особливо на перших місяцях життя.

А ми переконані, що після першої розмови з Аліною вона стане другом вашій дитині. Лагідний голос та м’яка манера спілкування роблять її зовсім не схожою на інколи грубих лікарів чи масажистів. До того ж вона стане прекрасним співрозмовником для новоспечених матусь, бо знає, як ніхто інший, якою важливою є підтримка жінок в декреті. 

Записуйтесь на перше заняття та відкрийте всі переваги малючкового плавання.
Офіційний представник Міжнародної Федерації дитячого плавання у м. Київ Аліна Хомюк чекає на вас! 
Запис за телефоном +380937863907
 

Аліна Хомюк
Наша адреса
м. Київ
Запис по телефону
+380937863907
Записатися на заняття

Розклад занять

Розклад відсутній

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Немає відгуків