Наша школа

Акватренер Анастасія Гноєвая

Акватренер Анастасія Гноєвая: прагне допомогти кожній мамі пройти шлях усвідомленого батьківства

Вона з раннього дитинства займалася акробатикою та бачила своє майбутнє у великому спорті.

Але складна травма не дала втілити цю мрію в життя, а процес реабілітації привів на нову дорогу: Анастасія стала реабілітологом. Допомагала спортсменам після травм повернути радість руху, займалася дітьми з особливими потребами, паралельно вела фітнес-групи для дорослих.
Все більше занурюючись в проблеми своїх клієнтів, Анастасія усвідомлювала, що правильно закладена основа раннього розвитку ― це набагато краще, ніж довга і складна реабілітація. Тому раннє плавання  стало одним головних напрямків її роботи та чудовою можливістю долучитися до розвитку здорового покоління.

Здоровий образ життя, який веде майбутня мама, стає міцним фундаментом раннього розвитку дитини, а плавання ― це одна з його основ. Користь раннього плавання для фізичного та емоційного розвитку малюка безцінна, адже це не спорт з великими навантаженнями, а, навпаки, розслаблення та задоволення малюка від занурення у рідну стихію води. 
Анастасія розвивалася як тренер у різних напрямках: пілатес, каланетика, фітнес-йога, бодіфлекс, та прийшла до висновку: для майбутніх матусь та новонароджених малюків ― плавання підходить найкраще. Воно дарує свободу руху, зміцнює імунну систему, укріплює різні групи м'язів та сприяє емоційному задоволенню.
Розвиваючи приватну практику, спрямовану та оздоровлення та реабілітацію, Анастасія поступово рухалася до основ: закладати міцний фундамент майбутнього здоров’я, щоб не було потреби в реабілітації. Так плавання для немовлят стало невіддільною частиною її роботи.
Щоб вдосконалити свій рівень інструктора малючкового плавання, Анастасія Гноєвая пройшла навчання у школі Water Baby. Вона постійно навчається та вдосконалюється, щоб давати свої підопічним найкраще. До кожного клієнта Анастасія шукає індивідуальний підхід, як практик зі стажем вона вміє це робити. Не просто проводить акватренування для дітей в басейні, а формує програму здорового розвитку для кожного малюка. Практикує гімнастику для немовлят, масаж та остеопатію, тому може запропонувати комплексне розв'язання проблем. 
Сьогодні Анастасія Гноєвая є офіційним представником Міжнародної Федерації дитячого плавання у Києві, проводить індивідуальні та групові заняття з дітьми. Не зволікайте, заняття з плавання варто починати з перших днів життя вашого малюка.
Записатися на акватренування можна за телефоном +38096 809 27 95.

Адреса басейну: м. Київ, вул. Якубовського, 6, “СОЦІУМ”. 

Акватренер Анастасія Гноєвая: “Ви ― запорука здорового майбутнього вашої дитини. Пропоную формувати здорове покоління разом!”

Анастасія Гноєвая
Наша адреса
м. Київ, вул. Якубовського, 6, “СОЦІУМ”
Запис по телефону
096 809 27 95
Записатися на заняття

Розклад занять

Розклад відсутній

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Немає відгуків