Наша школа

Акватренер Антончук Тетяна

Інструктор Тетяна Антончук: шлях до груднічкового плавання через давню мрію

Вона колись хотіла працювати з дітьми, але робота вихователя в садочку було безперспективно.

Тому вибрала професію бухгалтера та успішно себе реалізувала. Ростила дітей, створювала надійний тил чоловікові, крутилася у вирі життя. Але мрії, вони вперті, вони час від часу нагадують про себе. Не могла пройти повз маму з малюком, щоб не заговорити, завжди знала по іменах всіх дітей по сусідству.

А одного вечора головний бухгалтер Тетяна Антончук у розмові з подругою довідалася про груднічкове плавання та методику раннього плавання Юлії Собуцької. Жінка не заснула до ранку, відео з малюками, що весело пірнають під воду, змінило її світ. Мрії перемогли, Тетяна просто з каблуків бухгалтера стрибнула в басейн та стала одним з перших інструкторів плавання для немовлят у Рівному.

Тетяна дуже весела та комунікабельна людина, тому попри всі успіхи, робота з цифрами була для неї не цікавою. Дізнавшись про ранній розвиток та плавання для малюків, вона поринула з головою у навчання. Щовечора втомлена, але щаслива, Тетяна поверталася додому геть іншою людиною. Вона вже знала, що знайшла роботу, про яку завжди мріяла.

Діти відчувають настрій інструктора Тетяни Антончук, тому йдуть до неї з щирою посмішкою, а задоволені мами просто не впізнають своїх малят на заняттях з груднічкового плавання. Вона вміє знайти підхід до кожної дитини, легко та невимушено. Вона насолоджується спілкуванням з кожною мамою.

Школа інструкторів раннього плавання WaterBaby подарувала Тетяні не лише глибокі теоретичні знання та багато практичних занять, але й допомогла знайти нових друзів. Якщо в басейні прикрашають ялинку, витинають валентинки чи роздають печиво з нагоди святкування Дня народження, можете не сумніватися: все це організувала Тетяна. З нею завжди весело!

Вона невтомно працює з ранку до вечора: проводить індивідуальні та групові заняття в басейні для малюків від трьох місяців, вчить пірнати немовлят від двох тижнів в домашній ванні, займається з дітьми в приватних басейнах. Та отримує величезне задоволення від роботи.

Сьогодні Тетяна Антончук є офіційним представником всеукраїнської федерації інструкторів малючкового плавання у Рівному та готова навчити ваших малюків любити воду та весело пірнати. Перетворіть плавання на задоволення. Запис за телефоном +38068 808 05 00. Адреса басейну: м. Рівне, вул. Мельника 17/15, “АкваРай”.

 

Акватренер Тетяна Антончук: “Пізнання і любов до навколишнього світу дають  дітям батьки. Перші сходинки до хорошого розвитку та  здорового життя варто поєднати з груднічковим плаванням, яке дає можливість зміцнити дихальну, серцево-судинну системи, а також формує сильний імунітет.

Запрошую батьків, які дбають про здоров'я свого найбільшого скарбу ― НЕМОВЛЯТИ, в школу раннього плавання "Water baby". Поєднаємо корисне з цікавим і веселим розвитком!”

Антончук Тетяна
1496
Проведено занять
222
Навчається діток
Наша адреса
Акварай м. Рівне вул. Мельника 15-17, 33000
Запис по телефону
068 80 80 500
Записатися на заняття

Розклад занять

Розклад відсутній

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Наш позитивчик))) без занять з Танюшкою декрет був би сірим і депресивним! Дітки її обожнюють!!!
Лучик
Дуже приємна! Дитина гарно сприймає інструктора. Заняття проходять цікаво ! Рекомендую!!!!
Мира
Тетяна наш улюблений тренер! Весела, позитивна, приємна людина, яку дуууже люблять дітки!
Кет
Моя Крістінка так любить тренера Таню!! На заняття ходить як на свято! Тетяна вміє не лише навчити, а й звеселити і розважити діток! Справжній профі!
Катя
Ми з Веронічкою безмежно дякуємо нашій Танюші за її професіоналізм, увагу та любов, яку вона дарує діткам! Всього найкращого Вам у житті та ще більше задоволених діточок❤️.
Наташа Ващук
Наш інструктор Танюша, дуже позитивна, привітна, енергійна, має підхід до кожної дитинки! Я і синочок із задоволенням відвідуємо заняття! Дякуємо вам за все!
Діана
Це маленьке свято для нас з малюком, поплавати на хвильках позитивної енергетики і гарного настрою. Професійна, уважна, розумна, завжди підкаже і допоможе. Таню, ми Вас любимо!!!
Ольга
Наша Таня, самий крутий тренер !!! Вона така щира, добра знає підхід до кожного і ніколи нікого не забуває. На її заняттях релаксують не тільки дітки а й батьки.
Мирослава
З посмішкою згадую наші тренування з Танею. Басейн, це найкращі заняття, особливо для малесеньких діток. Таня дуже хороша, привітна і звичайно професіонал своєї справи!!!
Анастасія
Рекомендую усім мамам цього тренера.Легко встановлює контакт з дитинкою.Ми в захваті.
Надя
Танічка, просто супер тренер, вона найкраща, лояльна, добра, майстер своєї справи
Марія Шидловська
Майстер своєї справи! Позитивна, завжди усміхнена, має підхід до кожної дитинки. Дякуємо Вам, Таню, за Ваш чималий внесок в життя нашого синочка!
Юлія