Наша школа

Акватренер Олена Красюк

Інструктор WaterBaby Олена Красюк: настільки захопилася раннім плаванням, що збудувала власний басейн – ідеальний для акватренувань Якби басейни будували інструктори малючкового плавання, то вони були б ідеальними і продуманими до дрібниць.

Якби акватренери були мамами, то вони розуміли би Вашу дитину, як відчуваєте її Ви. Тож всім малюкам Одеси несказанно пощастило, оскільки воєдино тут зійшлися два концептуально важливі критерії. Адже Олена Красюк не лише професіонал, яка зуміє навчити Ваше немовля плавати та пірнати, а й мама, яка подбає про комфортні умови та безпечну водичку. Позаяк її доня Поліна плаває у тому ж таки дитячому басейні. ДЕТАЛЬНІШЕ Олена мріяла бути фінансово-незалежною уже в 16 років. Тож постійно вишукувала МЕГАкруті бізнес-ідеї, які щоправда не переростали в дієві проекти. Така творча нестабільність сягає корінням у дитинство, адже тато – військовий, часто змінював місце служби і сім’я переїжджала в нове місто. Відповідно, діти звикали до інших гуртків, друзів, садочків, шкіл. Але одне Олена знала точно, що її самоціль не кар‘єра правника-міжнародника, як написано в дипломі, а материнство. Своїй донечці Поліні вона хотіла дати все найкраще для всебічного розвитку. Тож доня відвідувала масажі, ранній англійський, ну і, звісно, ж – раннє плавання, щоб була розумною і здоровою. Поля просто кайфувала в басейні і кожне її маленьке досягнення у воді ставало МЕГАподією для молодої мами. Оскільки акватренувань було два, а то й і три в тиждень, то раннє плавання швидко заполонило МЕГАпозитивом і МЕГАздобутками весь простір. Це підштовхнуло Олену вчитися на інструктора груднічкового плавання. Оскільки планувався вже не перший startup, той і ставлення було відповідне. Коли Олена Красюк їхала на навчання інструкторів груднічкового плавання до Юлії Собуцької, чоловік думав, що це чергове скороминуче захоплення. Він і не здогадувався, що за рік доведеться вивчити іноземний досвід і побудувати в Одесі дитячий басейн. Тепер раннє плавання – це не просто сімейна справа, а невід’ємна частина родини. Адже басейн для малюків, як ще одна їхня дитина, яка вимагає стільки ж уваги і догляду. А Олена Красюк не лише професіонал, яка працює за модерновими методами Юлії Собуцької , а й турботлива мама, яка будувала басейн з любов’ю, як для свого малюка. Відтак, як тренер, вона зуміє навчити Ваше немовля плавати та пірнати, а як мама, подбає про теплі підлоги, надійні манежі, комфортні роздягалки, безпечну водичку, оскільки в ній плаває і її доня Поліна. Тел.: 067-100-42-02 Олена Красюк: «Я завжди хотіла бути найкращою мамою. Тож раннє плавання допомогло не зрадити мрії. Адже ідеальний басейн для малюків – це ще одна дитина, до народження якої я ґрунтовно готувалася, закуповуючи

високотехнологічне обладнання, продумуючи багаторівневу систему очистки та вентилювання. Я – мама, а тому розумію, наскільки важливо для малюків знезаражена та гіпоалергенна водичка. Я – мама, а тому розумію, що методи навчання мають бути для дитини комфортними».

Олена Красюк
Наша адреса
м. Одеса
Запис по телефону
+38 067 100 42 02
Записатися на заняття

Розклад занять

Вівторок - 12:00, 12:30

Четвер - 12:00, 12:30

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Немає відгуків