Наша школа

Акватренер Євгеній Черемський

Акватренер Євгеній Черемський: закладає здоровий фундамент у розвиток нового покоління

Він ще в дитинстві обрав професію дитячого тренера та продовжив сімейну традицію.

Спорт завжди був невіддільною частиною життя Євгенія, а про тренерську роботу знав усе: мама, тато, дідусь, бабуся займалися розвитком дитячого спорту.
Плавання подобалося маленькому Жені найбільше, хоча він спробував свої сили у багатьох напрямках. Користь плавання він бачив спершу на власному досвіді, а потім на результатах своїх підопічних. Навчання у школі Water Baby дало змогу Євгенію поглибити знання та підвищити рівень кваліфікації за напрямом інструктор малючкового плавання.

Працюючи акватренером в басейні для дітей Євгеній паралельно освоїв професію реабілітолога. Він вміє працювати з різними дітьми та підібрати індивідуальну програму для кожного, незалежно від фізичних можливостей. Адже плавання ― це не просто спорт, а найкраща методика розвитку. 
Вік підопічних Євгенія поступово знижувався, в басейн почали приходити навіть мами з малюками. Тоді хлопець зрозумів, що малючкове плавання може стати для багатьох дітей своєчасним розв'язанням проблем зі здоров'ям. Усвідомлюючи відповідальність напрямку ранній розвиток, попри свій величезний досвід тренерської роботи та освіту реабілітолога, Женя вирішив пройти спеціалізоване навчання.
Школа Water Baby, з глибоким теоретичним курсом та насиченими практичними заняттями, відповідала критеріям Євгенія Черемського. Тепер він ― сертифікований інструктор малючкового плавання, який проводить групові та індивідуальні заняття в басейні для дітей від трьох місяців.
Євгеній ніколи не ставить перед своїми вихованцями вимог досягнути вершин через силу та радить батькам не поспішати. Адже на все свій час, а всебічний ранній розвиток зовсім не схожий на спорт. Тут потрібен індивідуальний підхід до кожної дитини, і результати теж у кожного свої, головне подарувати задоволення від занять та впевненість у власних силах. А це Євгеній вміє.
Сьогодні Євгеній Черемський ― офіційний представник Міжнародної Федерації дитячого плавання у Києві. Записатися до нього на заняття можна за телефоном +38067 502 11 44. Адреса басейну: м. Київ, вул. Маршала Якубовського, 6 

Акватренер Євгеній Черемський: “Не потрібно поспішати та гнати дитину вперед. На все свій час.”
 

Євгеній Черемський
Наша адреса
м. Київ, вул. Маршала Якубовського, 6
Запис по телефону
067 502 11 44
Записатися на заняття

Розклад занять

ПН  8:30 ― від 3 місяців до 1 року, 9.30 ― від 2 року до 3 років
ПТ  9.30 ― від 2 року до 3 років

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Немає відгуків