Наша школа

Акватренер Інесса Нечеснюк

Акватренер Інесса Нечеснюк - одного разу прийняла спонтанне рішення пов’язати своє життя з двома улюбленими стихіями - дітьми та водою.

І ще жодного разу не пошкодувала. 

Інесса Нечеснюк - молодий інструктор. Але за три роки роботи у дитячому садку з наймолодшою групою впевнилася, що діти - то її стихія. Тоді ще про те, що цю стихію можна поєднати з водою, Інесса не здогадувалася.
Переїхавши в Рівне, Інесса змінила роботу. Але ж не можна змінити своє справжнє покликання! Тому, навіть працюючи офіціанткою, в неї виходило спілкуватися з найменшими гостями на сімейних івентах - хрестинах, днях народження тощо.

Поки не прийшов день, який змінив усе. І вона не натрапила на оголошення Water Baby про набір в школу інструкторів раннього плавання. 
Уявіть собі, наскільки точно спрацювала інтуїція, якщо Інесса відповіла, не вагаючись! І навіть не розуміючи, що це за така професія. Спрацювало ключове слово - робота з дітьми.

Тепер вона професіонал, офіційний представник федерації, інструктор і та, хто легко розповість кожному, навіщо займатися з дітками у ванні чи басейні. Більше того - буде займатися! 
Як на неї, це ідеальне поєднання - мати можливість працювати з малюками і піклуватися про їхній здоровий розвиток. 
Своїх дітей в Інесси поки немає. Але вони всі її! Всі ті, хто щодня дарують їх посмішки, чиї м’язи та рухи вона відчуває в своїх руках, чиї досягнення та покращення вона бачить раз від разу.

Щоразу після занять Інесса наповнюється силою, енергетикою та мотивацією працювати далі та зростати професійно!  Допомагати малятам позбавлятися проблем неврологічного характеру, опорно-рухового апарату, займатися профілактикою та давати батькам спокій та впевненість.

“Жодних сумнівів про те, чи знайду я спільну мову з малятами чи батьками, не маю! Я не боюся води та знаю багато про її користь для здорового розвитку дітей. Готова ділитися досвідом та знаходити нових друзів серед клієнтів.”

Інесса Нечеснюк - офіційний представник міжнародної федерації інструкторів дитячого плавання в м. Рівне. 
І якщо ви бажаєте спробувати та приєднатися до занять плаванням з нею - тисніть “Записатися”. Вона обов’язково з вами зв’яжеться та розкаже всі деталі.


 

Інесса Нечеснюк
Наша адреса
м. Рівне, вул. А. Мельника 15/17
Запис по телефону
+380967520406
Записатися на заняття

Розклад занять

Розклад відсутній

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Немає відгуків