Наша школа

Акватренер Ірина Кректун

Сертифікований тренер WaterBaby Ірина Кректун

"Без правильного способу життя  ми ніколи не одержимо здорового покоління"

З раннім плаванням Ірина познайомилася коли стала мамою.

Бажання дати малюку усе найкраще – вилилося у акватренування у домашній ванні, а згодом і у басейні. Спостерігаючи за успіхами свого малюка, Ірина зрозуміла, що хоче бачити радість і задоволення не тільки в очах свого синочка, а й в очах багатьох діток Рівного. Тому виникла ідея пройти курс навчання у школі Water Baby і стати інструктором раннього плавання. 

Весела, щира, відкрита, відповідальна, комунікабельна людина –без труднощів зможе знайти підхід до кожного малюка, адже має великий досвід у роботі та спілкуванні з дітьми.

За освітою Ірина педагог, організатор дитячих свят і вже більше п’яти років працює вихователем у КЗ «Рівненський обласний навчально-реабілітаційний центр». Їй легко вдається організовувати навчання та дозвілля дітей на суші, а у басейні у неї це виходить у рази краще.

Ірина підбере індивідуальну програму занять для Вашої дитини,  знайде щось надзвичайно цікаве та особливе, використовуючи свій професійний і творчий потенціал. Малюк відчуватиме себе у надійних руках, не боятиметься, швидко засвоїть нові вміння та отримає задоволення від занять у воді і користь для свого організму

Ірина любить дітей, любить ігри з дітьми, любить воду, любить працювати у задоволення і на результат, а тому запрошує Вас пірнути з нею у захоплюючий світ раннього плавання, а разом з тим - отримати гарну можливість виростити сильну, здорову та розумну дитину.

Тож не упустіть і використайте такий шанс для свого малюка. Колись він вам за це подякує.

Офіційний представник федерації інструкторів малючкового плавання у м. Рівне Ірина Кректун з нетерпінням  чекає на Ваших малюків.


Запис за телефоном +38 09610 33 459.
Адреса басейну: м. Рівне вул. Степана Бандери 26
Акватренер WaterBaby Ірина Кректун: «Виховати дитину не значить тільки вигодувати і виняньчити її, але й дати напрямок серцю і розумові, керувати звичками малюка та створювати їх.»

Ірина Кректун
Наша адреса
м. Рівне, вул. Степана Бандери 26
Запис по телефону
+380961033459
Записатися на заняття

Розклад занять

Понеділок 

ДІТИ ВІД 3 МІСЯЦІВ - ДО 1 РОКУ        - 11:40

ДІТИ ВІД 6 МІСЯЦІВ - ДО 1,5 РОКІВ      - 12:20

 

Середа 

ДІТИ ВІД 1 РОКУ - ДО 3 РОКІВ       - 9:40

ДІТИ ВІД 3 МІСЯЦІВ - ДО 1 РОКУ       - 11:00

 

Субота 

ДІТИ ВІД 6 МІСЯЦІВ - ДО 1,5 РОКІВ       - 15:20

ДІТИ ВІД 1 РОКУ - ДО 3 РОКІВ         - 16:00

 

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Сьогодні вперше прийшли на заняття-НАМ ВСЕ ДУЖЕ СПОДОБАЛОСЯ! Я і Давид задоволені на всі 100%! Будемо продовжувати?
Оля
Наше плавання почалося саме з вас, що мене дуже радує! Ви змогли зупинити дитячі сльози, знайти підхід до моєї примхливої принцеси! Ви справжній професіонал! З вами на заняттях комфортно і ?
Катя