Наша школа

Акватренер Ірина Сливинська

Сертифікований тренер Water Baby Ірина Сливинська ― головним  скарбом  життя  є  здоров’я вашої дитини, а  щоб  його  зберегти, потрібно багато про що знати.


Основна ціль Ірини - виховати у дітей прагнення вести активний та здоровий спосіб життя.
Здобувши педагогічну освіту, Ірина не зупинилася на досягнутому. Заняття спортом,  любов до книг та незабутні враження від подорожей стали невід’ємною складовою її життя. Вона реалізувала себе, як любляча дружина і турботлива молода мама, але не припинила розвиватися далі, як особистість.
Оскільки Ірина педагог, в її серці завжди було, є і буде бажання навчати, формувати та розвивати підростаюче покоління, спрямовувати дітей на вірний шлях, а отримані знання та навички вчителя, дозволяють Ірині з легкістю знаходити професійний індивідуальний підхід до кожної дитини, а також уміло передавати батькам власний досвід та вміння. 
Після народження донечки, Ірина мала намір почати вчителювати у школі, але все змінилося, коли вона дізналася про можливість записати свою дитину на малючкове плавання у рідному місті. Побачивши, скільки радості, задоволення та позитивних емоцій приносять дитині заняття у воді, Ірина твердо вирішила стати однією із тренерів і реалізувати себе саме в цьому напрямку.
Пройшовши навчання та отримавши сертифікат тренера з малючкового плавання, Ірина зрозуміла, що знайшла своє призначення. Вона - чудовий приклад для дітей. Цілеспрямована, життєрадісна, комунікативна, відповідальна та активна.
Ірина з радістю допоможе вашій дитині пізнати неймовірний світ води, позбутися наявних страхів, навчитися отримувати задоволення від спорту та дізнатися, що таке успіх та перемога. Вона покаже малюку, яким може бути прекрасним життя, коли займаєшся улюбленою справою.
Офіційний представник федерації інструкторів малючкового плавання у м. Рівне Ірина Сливинська з нетерпінням чекає на Вас та Вашого малюка. Подбайте про здоров’я своєї дитини вже сьогодні!
Запис за телефоном: +380 (68) 030-26-74.
Адреса басейну: м. Рівне,  вул. С.Бандери, 26  Дитячий оздоровчий центр «H2O»
Акватренер WaterBaby Ірина Сливинська: «Подарую батькам можливість бачити свою дитину щасливою та радісною під час занять з раннього плавання».

Ірина Сливинська
Наша адреса
м. Рівне, вул. С.Бандери, 26 Дитячий оздоровчий центр «H2O»
Запис по телефону
+380680302674
Записатися на заняття

Розклад занять

Розклад відсутній

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Немає відгуків