Наша школа

Акватренер Ірина Соловей

Акватренер Ірина Соловей -  на своєму, вже подвійному материнському досвіді знає, наскільки важливим є раннє плавання для малюків і ... мам.

І тепер готова допомагати іншим вже як дипломований фахівець.

4 роки тому Ірина прийшла в школу Water Baby з крихітною донькою. З 1,5-місячного віку починали плавати в домашній ванні та поступово доросли до басейну.
А коли повернулася туди ж з уже другим малям, чітко зрозуміла - всі ці роки десь зсередини точила одна думка: от би стати інструктором.

Любов до води? Та вона з дитинства полонила Ірину! Дівчина прекрасно плавала і ще краще усвідомлювала неймовірну силу води в знятті негативу і стресу. Головний біль, неспокій, втома - все йшло геть, варто було лише зануритися у воду.
Любов до дітей? Це з'явилося, мабуть, ще раніше тяги до стихії. За освітою архітектор, навіть під час студентства Ірині не вдалося сховатися від покликання - вона пішла працювати з малюками в дитячий садок. Тому довгих сумнівів - чи йти на курс інструкторів в Water Baby - не було. Крім того, сім'я однозначно підтримала такий вибір!

"Я ділюся з мамами не просто тепер уже ґрунтовними знаннями з медицини, анатомії і фізіології дітей. Я ділюся досвідом. Адже двоє моїх діток - плавці нашої великої родини Water Baby".
Старша дочка Ірини з раннього дитинства була вередливою та плаксивою. Але по днях, коли були тренування в басейні, поводилася значно спокійніше, добре їла, спала і грала. А ще дітки помітно менше хворіють, у порівнянні з іншими малюками. І якщо вам також цікаве заґартування своїх крихіток - Ірина готова допомогти в цьому!

Мами, тепер про вас. Ви, можливо, поки що навіть не підозрюєте, наскільки для вас важливо виходити з дому, залишати домашні клопоти і спілкуватися з іншими. Або вже підозрюєте? Так ось, Ірина пройшла через це. Нові знайомства та спільні інтереси не дають поринути в щоденну рутину. А якщо все це для здоров'я і розвитку дітей - цінність такої соціалізації зростає в рази!

"Спокійні мами - запорука спокійних діток і гармонії в родині! Я знаю це, і хочу ділитися і допомагати іншим. Я мрію передати якомога більшій кількості малюків любов до води і вміння розслаблятися"

Ірина Соловей - офіційний представник міжнародної федерації інструкторів дитячого плавання в м.Рівне і далеко не перша мама, яка прийшла в команду після декрету і власного досвіду плавання.
Але, можливо, саме вона стане кращим другом для вас і ваших діток, зрозуміє і розділить ваші переживання, навчить отримувати задоволення і незаперечну користь від занять. І ростити маленьких юних геніїв в плавках!
Зв'яжіться з Іриною через сайт, щоб уточнити всі деталі.


 

Ірина Соловей
Наша адреса
м. Рівне, вул. Степана Бандери 26
Запис по телефону
+380500161578
Записатися на заняття

Розклад занять

Розклад відсутній

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Немає відгуків