Наша школа

Акватренер Юлія Нікітіна

Юлія Нікітіна: здійснила свою мрію стати інструктором з раннього плавання, щоб допомогти здійснювати мрії іншим
Юлія довгий час спостерігала за відомою блогеркою-інструктором з плавання для малят, захоплювалась її діяльністю і мріяла теж стати дитячим тренером.

Довгий час вона шукала місце, де могла б освоїти омріяну професію. Та одного разу, переглядаючи стрічку в соцмережах побачила, що її знайома із сином займаються плаванням з інструктором. Перейшовши за посиланням, Юлія натрапила на сайт школи WaterBaby  і сумнівів не було – це доля. Вона пройшла навчання в школі, освоїла авторську методику Юлії Собуцької і стала тренером з плавання для немовлят.
З дитинства дівчина дуже любила гратися з малюками, тому їй пророкували професію вихователя в дитячому садочку або хірурга, але обрала вона для себе спеціальність «Біотехнічні і медичні апарати і системи» та отримала диплом радіоінженера-конструктора-технолога. Працювала і за освітою, і у сфері реклами, та ніде не відчувала себе на «своєму місці», поки не прийшла до школи WaterBaby.
Навчання на тренера з малючкового плавання та робота з дітьми приносить Юлії неймовірне задоволення, адже вона виросла в Херсоні, кожне літо проводила на морі і була просто закохана у плавання.
Дівчина переконана, що заняття, які приносять радість – дуже корисні, особливо, якщо йдеться про плавання. Адже раннє знайомство з водою допомагає малюкам розвиватись фізично та психологічно, вчить їх спілкуватися з однолітками. І діти, і батьки відчувають радість від занять у басейні, це допомагає налагодити їхній зв'язок, бо мама чи тато можуть повністю переключитися на гру з дитиною і не відволікатись на щоденні справи під час тренувань.
Акватренер, який захоплюється своєю роботою, передає свою любов до плавання учням, тому малюки з радістю відвідують тренування, розвиваються та з дитинства люблять воду.
Активна і весела Юлія швидко знаходить спільну мову з дітьми, до кожного має особливий підхід та підлаштовує програму тренувань індивідуально під кожного малюка, тому і тренер і батьки швидко помічають чудові результати, а діти отримують позитивні емоції від гри у воді і користь від цілющого впливу водної стихії.
Юлія знає, як важливо втілювати свої мрії і готова ділитись своїм досвідом та навичками в школі Water Baby у Києві. 
Номер для запису на заняття +38073 77 33 771

Юлія Нікітіна
Наша адреса
м. Київ
Запис по телефону
073 77 33 771
Записатися на заняття

Розклад занять

Розклад відсутній

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Немає відгуків