Наша школа

Акватренер Юлія Шепелюк

Інструктор Юлія Шепелюк: високий рівень майстерності, відточений роками практичної роботи

Груднічкове плавання знайшло Юлію, бо професіоналізм відразу помітний.

З раннього віку вона займалася художньою гімнастикою, отримала педагогічну освіту та понад 10 років тренувала дітей. Коли Юля стала мамою, в професійній кар'єрі довелося зробити перерву. Вона обрала груднічкове плавання для раннього розвитку синочка Дениса, відвідувала заняття Юлії Собуцької, засновниці школи інструкторів WaterBaby. Це був не просто інтуїтивний вибір люблячої матусі, а справжній професійний підхід. Єдиною мамою, якій Юлія Собуцька запропонувала стати інструктором і довірила своїх вихованців у Рівному, стала Юлія Шепелюк.

 

Юлія Шепелюк вміє працювати з дітьми, бо роками тренувала маленьких спортсменів з художньої гімнастики. Вона вивчала теорію фізичного розвитку дітей та шліфувала отримані знання практичними заняттями. Спорт був її життям, адже не розлучалася з ним з дитячих років.

Народження дітей змінює наше життя, іноді несподівано для нас самих. Як педагог та тренер, Юля знала, що правильний підхід до раннього розвитку дитини стає запорукою щасливого майбутнього. Рішення займатися малючковим плаванням з Денисом було однозначним. Юлія почала шукати сертифікованих інструкторів плавання для немовлят у Рівному. Інноваційна методика школи WaterBaby задовольнила вимогливу маму та професійного тренера з художньої гімнастики.

На заняттях мама Юлія Шепелюк та інструктор Юлія Собуцька відразу знайшли спільну мову. В них виявилося багато спільного: любов до дітей, бажання розвивати спортивне виховання та правильний підхід до фізичного розвитку малечі. А такі риси, як зібраність, пунктуальність, дисципліна та відкритість, а також професійна майстерність тренера з гімнастики, впадали в очі. Все це неможливо не помітити, спілкуючись з Юлією Шепелюк.

Пропозиція стати сертифікованим інструктором з груднічкового плавання у Рівному відразу сподобалася Юлі. Вона проходила навчання ні секунди не сумніваючись, що новий напрям роботи принесе їй масу задоволення. Адже працювати з дітьми цікаво та весело, а працювати з немовлятами ще краще.

Спершу Юлія намагалася поєднувати тренування з художньої гімнастики та малючкове плавання, але врешті довелося зробити складний вибір. Вона розпрощалася з тренерською роботою, якій присвятила половину життя, та зосередилася на плаванні для немовлят. Сьогодні обидві Юлії дуже задоволені, що вибір був саме такий.

Заняття в Юлі проходять на найвищому рівні. Мами відчувають, що малюки в надійних руках, а діти просто люблять Юлю, адже з нею спокійно, надійно та комфортно. Дитячий тренер з плавання повинен бути впевненим у своїх діях, словах, емоціях, а Юлії Шепелюк впевненості не бракує. Справжньої, заснованої на глибоких знаннях та безцінному практичному досвіді.

Акватренер Юлія Шепелюк, яка є офіційним представником всеукраїнської федерації інструкторів малючкового плавання у Рівному, готова навчати ваших малюків плавати та пірнати з величезним задоволенням. Не втрачайте час: плаванням бажано займатися з двох тижнів від народження, саме тоді дитина отримує величезний поштовх для гармонійного та всебічного розвитку. Записатися на заняття до Юлії можна за номером телефону  0978049534. Адреса басейну: м. Рівне, вул. Мельника 17/15, “Акварай”.

Тренер Юлія Шепелюк: “Плавання для малюків ― це невіддільна частина раннього розвитку дитини. А ще весела гра, яка приносить радість і задоволення малечі та батькам.”

Юлія Шепелюк
1365
Проведено занять
256
Навчається діток
Наша адреса
Акварай м. Рівне вул. Мельника 15-17, 33000
Запис по телефону
097 80 49 534
Записатися на заняття

Розклад занять

Розклад відсутній

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Юля - це наша любов.Скільки всьго було: перші заняття,успіхи, страх перед великим басейном, складності на занятті, коли ти і мама і вагітна одночасно і от 2 мої крихітки у воді. Дякую тобі
Олятім
Юлічка напрочуд уважна, приємна та позитивна, а її заняття завжди проходять весело та невимушено. Юля легко знаходить спільну мову з дітками та має індивідуальний підхід до кожного малюка.
Аня
Гарно знаходить підхід до діток. Допомогла нам подружитися з водичкою
Таня
Не просто професіонал своєї справи, а дуже приємна людина,це ви відчуєте з першої секунди спілкування.
Юлія
Займаємося уже три місяці , дуже подобається тренер , завдяки Юлі нам хочеться ходити,щира ,привітна ! Дякую що ви з нами!
Оксана
Я водила свого 7 місячного малюка ,коли нам була надана безкоштовна можливість спробувати і побачити,як малюк буде реагувати на воду,великий простір і нових людей.Дякую Юлі за професіоналізм!
Ірина
Дякуємо за розвиток розвиток цього напрямку в нашому місті. Це важливо не лише діткам, а й батькам. Заняття - просто кайфушкі!)
Галинка
Професіоналізм Юлії і захоплення своєю справою було видно ще з першого заняття.Наша маленька з задоволенням плаває, посміхається і пищить від задоволення у воді! Ми щасливі)
Марія
Дуже хороший і позитивний тренер. Вміє знайти індивідуальний підхід до кожного. Навчила плавати не тільки дитину а й мене)
Євгенія
Дякуємо за розвиток такого напрямку в нашому місті. Це потрібно не лише діткам, а й батькам. Заняття - просто "кайфушкі"!)
Галинка
Юлічка дуже чуйний, уважний, врівноважений тренер. Це дуже важливо при тренуванні маленьких діток. Найкраща для нас)
Лігіта Кусік
Приємна молода дівчина, має чудовий підхід до кодної дитинки, ми з донечкою задоволені!
Оксана