Наша школа

Акватренер Кердей Катерина

Здорова особистість починає формуватись із перших днів життя дитини і прямо залежить від того, наскільки якісно батьки проводять час з дитиною.

Тісний емоційний зв'язок, тактильний контакт, атмосфера довіри і піклування — усе це важливо,  і все це пропонує для Вас і Вашого малюка інструктор раннього плавання WaterBaby у м.Чернівці Катерина Кердей. Адже школа WaterBaby пропагує не лише здоровий спосіб життя, а й допомагає налагодити той дорогоцінний психоемоційний контакт батьків і дитини. А пані Катерина — не лише сертифікований тренер та член міжнародної федерації інструкторів раннього плавання, а й дипломований психолог! 
 
Отримавши дві вищі освіти - у галузі фінансів та психології, Катя також встигла  реалізувалась у покликанні бути мамою. Маючи 4 діток, вона добре розуміє, наскільки цінним є час та увага, яку отримує кожен з її малюків! Обравши у свій час для найменшого плавання, вона розпочала самотужки збагачувати базу знань про цей вид раннього розвитку дитини. Поступово шукаючи нові джерела інформації та відчуваючи їх брак, Катя Кердей подала заявку на навчання у школі раннього плавання WaterBaby. Пройшовши 1,5 місяці теоретичного курсу навчання з дитячим психологом, реаніматологом, педіатром, травматологом, консультантом з ГВ, ортопедом, 34 разовою чемпіонкою України з плавання, а також з іншими лекторами школи; закріпивши практичний блок заняттями з дітками віком від двох тижнів до шести років, наразі Катерина є першим представником WaterBaby у м.Чернівці!

Тож якщо Ви шукаєте професіонала, який навчить Вашу дитину любити воду, плавати, пірнати, а також:


  • хочете ефективно та цікаво проводити час зі своїм малюком

  • бажаєте зміцнити імунітет малюка завдяки загартовуванню та акватренуванням

  • хочете покращити сон, апетит, фізичний розвиток малюка

  • прагнете розширити коло інтересів, знайти друзів-однодумців та стати частиною великою аква-родини WaterBaby! 
Запрошуємо Вас розпочати плавання з Катериною Кердей у домашній ванній (з 2-ох тижнів до 3 міс.) та у басейні (з 3-ох місяців до 6 років). Заняття можна проводити як в індивідуальному порядку, так і в групах, сформованих відповідно до віку і рівня навичок малюків. 
Контакти:

Контактна інформація:
тел. 068 505 7677
email: kerdejkate@gmail.com
@waterbaby_chernivtsi
 

Кердей Катерина
Наша адреса
м. Чернівці
Запис по телефону
068 505 7677
Записатися на заняття

Розклад занять

Розклад відсутній

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Немає відгуків