Наша школа

Акватренер Лілія Мірасова

Інструктор WaterBaby Лілія Мірасова ― поєднання досвіду, знань та наполегливості

Вона пройшла через всі етапи росту: від мами, яка експериментує, до інструктора з плавання для немовлят, який досконало володіє професійними знаннями та навичками.

Педагог з досвідом Лілія Мірасова шукала систему раннього плавання, якій могла б довіряти як мама. Відповіді на всі свої запитання знайшла в школі груднічкового плавання WaterBaby, а разом з новим досвідом та знаннями прийшло бажання займатися улюбленою справою.

Лілія Мірасова педагог за освітою, знайома з питаннями розвитку і виховання дітей не лише по книжках. Дівчина працювала в інтернаті, школі, дитячих таборах, була спортивним дитячим аніматором. Вона бачила багато проблем, яких можна було уникнути при правильному підході до раннього розвитку, розуміла, що повинен бути легкий для дітей шлях гармонійно пізнавати цей світ.

До груднічкового плавання Лілія прийшла вже як мама, коли народився її перший синочок. Довгі пошуки тренера та експериментальний підхід не влаштовували, прекрасно розуміла: ранній розвиток можливий лише за умови напрацьованої системи та глибокої бази знань. Саме такий підхід Лілія знайшла в методиці раннього плавання Юлії Собуцької, яка зацікавила своєю гуманністю та турботою про дитину.

Сьогодні у Лілі двоє діток, обидва хлопчики чудово плавають та люблять воду. На власному досвіді жінка переконалася в тому, як впливає плавання для немовлят на розвиток дитини. Активні, життєрадісні, відкриті до спілкування, саме такі хлопці підростають у мами-інструктора. У порівнянні з однолітками в них чудовий фізичний та розумовий розвиток, стійкий імунітет.

Увесь новий досвід Лілія пропустила через себе та перевірила методику груднічкового плавання на своїх дітях. Тому добре знає, що пропонує іншим.

Охопити раннім плаванням якомога більше дітей та розвинути рух правильного виховання геніїв з підгузок ― це близька для Лілі ідея. Вона готова наполегливо працювати та ділитися своїм досвідом з мамами, які прагнуть найкращого для малюків. Сьогодні Лілія проводить заняття з груднічкового плавання в трьох басейнах міста Києва, і отримує справжнє задоволення від своєї роботи. Педагогічна підготовка допомагає їй легко пояснити батькам всі технічні та психологічні моменти процесу плавання для немовлят.

Сертифікований акватренер та офіційний представник Всеукраїнської федерації інструкторів малючкового плавання в Києві Лілія Мірасова запрошує вас приєднатися до інноваційної методики раннього розвитку. Запис за телефоном 093 154 47 97. Адреса басейну в місті Київ:


  • Максимовича, 3В,  групові та індивідуальні заняттяІнструктор груднічкового плавання Лілія Мірасова: “Плавання має бути без сліз, в задоволення малюкам. А ще це така чудова можливість мамі з дитиною проводити час корисно, а не нудитися в декреті”

Лілія Мірасова
773
Проведено занять
201
Навчається діток
Наша адреса
Голосіївський район, Максимовича, 3В, садок ЩастяКідс;
Запис по телефону
093 154 47 97
Записатися на заняття

Розклад занять

 

Максимовича, 3В

Середа-субота

Персональні тренування обговорюються індивідуально

Додати відгук


Відгуки


Ліля дуже щира, відкрита людина. Завжди порадить та підтримає.
Наталія
Лиля хороший тренер. Она удиляет каждому ребеночку внимание. Моей малышке нравиться ходить в бассейн.
Алла
Лиля - это лучший инструктор, о котором можно только мечтать! Она всегда знает как правильно подобрать слова (и движения ! ) не только для малыша, но и для родителя. Спасибо!!!
Снежана Шевченко
Лиля-наша любовь! Время в бассейне это кайф не только для Доминики, но и для меня. Мы ждем каждое занятие у Лили.Всегд с песнями на русском, украинском и английском. Очень весело и дружно!
Екатерина
Лиля это тренер который привил нашей малышке любовь к воде, спасибо ей огромное. Она очень качественно и профессионально ведет занятие. К сожалению, пока у нас не получается их снова посещать
Виктория
Лиля профессионально и ответственно подходит к каждому занятию! И вообще с ней приятно иметь дело, очень открытый
Екатерина
Лиля самая добрая, внимательная и приятная девушка с которой могла познакомиться наша девочка! Лиля профессионал своего дела с невероятной отзывчивостью! Мы Вас любим❤️
Елена
Очень любим Лилю. Сразу ввела в курс дела, что и как правильно делать. Внимательна к каждому ребёнку, к такому инструктору - как на праздник ))))
Илона Ковальская
Очень нравится её стиль в тренировках. Всегда очень весело,тепло,комфортно, а главное- результативно.
Марина
Я и мой сын Ваня очень рады заниматься с Лилей плаваньем. Чувствуется профессионализм в своем деле, подход к каждому. Лиля очень грамотный инструктор, и всегда с улыбкой:)
Юлия Архипенко
Самый лучший инструктор!!! Внимательная, улыбчивая, хорошо находит общий язык с детьми) занятия всегда очень интересные и веселые!!!
Ольга
Наш улюблений інструктор!!! З нею наш син росте вже 5-ий місяць. Ліля має індивідуальний підхід не тільки до діток, а й до мам. На заняття ми біжимо, як на свято! Дякуємо Лілі!
Ольга Пінчук