Наша школа

Акватренер Людмила Рихлик

Немає вищого покликання, ніж бути корисним і потрібним людям. Кожен спеціаліст, дотичний до сфери педіатрії і роботи з дітьми, зобов'язаний бачити в своїй справі перш за все покликання - і саме з таким міркуванням розпочинала свою медичну освіту Людмила Рихлик.

2001 року вона закінчила медичний коледж у м.Києві, та впевнено відчула бажання  розвиватись у цій сфері. Розуміючи, що лише ґрунтовні, якісні знання допоможуть стати професіоналом, у 2012 році Людмила успішно отримує диплом та статус магістра з фізичної реабілітації. Це стало стержнем для подальшої самореалізації. Після завершення вищої освіти, наш майбутній інструктор розуміла - робота з дітьми вимагає не лише знань, а й кропіткої праці над професійним  удосконаленням, величезного терпіння, любові до дітей. І саме з того моменту Людмила звужує та акцентує свій професійний інтерес на роботі з дітками.
У скарбницю досвіду додаються професійні курси з основ дитячого масажу, гімнастики, масажу для дітей з патологіями. Людмила отримує сертифікат спеціаліста з мануальної терапії у школі спортивної медицини, освоює таку прогресивну нішу педіатрії як мультитейпінг та набуває статусу дитячого реабілітолога-масажиста.  2016 року в Академії фітнесу вона проходить курси інструкторів раннього плавання, після яких остаточно робить висновок, що вода створює ідеальні умови та атмосферу для розвитку дитини. Чи може така людина викликати сумніви у своїй професійній орієнтованості? Звісно ж, ні.
Перед тим, як довершити свій професійний "пазл" званням сертифікованого інструктора, Людмила крок за кроком наближалась до своєї мети допомагати діткам рости здоровими і розвиненими. Постійне спілкування з батьками, діагностика, практичний досвід, розуміння психології дитини - це все давно стало частиною її життя. А бажання постійно саморозвиватися, неперервне розширення власного кругозору, вдосконалення та пошук нових методик врешті-решт привели Людмилу на сторінку до інструктора плавання Юлії Собуцької. Відмітивши повне співпадіння поглядів на підхід та методику роботи, вона остаточно вирішує увійти в число найкращих українських інструкторів раннього плавання.
Ми пишаємось тим, що до нас приходять настільки вмотивовані та професійні спеціалісти. Маючи досвід роботи і в державній медичній установі, і в приватних дитячих медичних центрах м.Києва, пані Людмила не лише розумом, а й серцем обрала свій унікальний напрямок. Тож якщо для Вас важливо, щоб перший вчитель Вашої дитини був відданим фанатом своєї справи, запрошуємо до співпраці з нашим інструктором Людмилою Рихлик. 
Сертифікований інструктор та офіційний представник Всеукраїнської федерації інструкторів малючкового плавання в місті Київ Людмила Рихлик пропонує  індивідуальні акватренування в домашній ванній для немовлят віком від 3-ох тижнів. А діткам старшого віку - від 3-ох місяців - пропонуємо розпочати плавання та пірнання у басейні на Лівому березі. Індивідуальний підхід, лише позитивне налаштування, врахування усіх особливостей Вашої дитини - це основні принципи роботи інструкторів школи WaterBaby, та Людмили Рихлик зокрема!

Контактні дані інструктора:
тел. +380976208113
email: ludic1007@gmail.com
 

Людмила Рихлик
Наша адреса
м. Київ
Запис по телефону
097 620 81 13
Записатися на заняття

Розклад занять

Розклад відсутній

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Немає відгуків