Наша школа

Акватренер Марічка Сарабун

Акватренер Марічка Сарабун: черпає натхнення в посмішках малюків і не уявляє собі роботи без дітей

Вона з дитинства мріяла бути педагогом та не могла пройти повз жодну коляску з немовлям.

Освіту отримала за спеціальністю “практичний психолог”, пройшла курси дитячого масажу та кінезіотейпування. Марічка з власного досвіду знає, що таке робота з дітьми: різними за темпераментом, характером та фізичними можливостями. Тому малючкове плавання для неї ― ще одна ніша, де вона може проявити свій талант: безмежну любов до дітей.
Коли Марічка вирішила стати інструктором з плавання для немовлят у Львові, то обрала для навчання найпотужнішу в Україні школу ― Water Baby, та перевірену і безпечну методику раннього розвитку. Марічка Сарабун хоче давати дітям лише найкраще.

Марічка Сарабун знає, що до кожного малюка потрібно шукати індивідуальний підхід. Правила роботи з дітьми повинні бути гнучкими, адже всі діти різні. Користь раннього плавання полягає якраз в тому, що воно спрямоване на задоволення малюка від спілкування з водою, а не на досягнення спортивних результатів. На все свій час.
Як мама двох дітей вона чудово розуміє молодих батьків та всі їхні хвилювання. Тому заняття з плавання для немовлят в басейні подобаються не лише малечі, але й матусям. Досвід роботи масажистом та практика кінезіотейпування допомагають Марічці знайти підхід до дітей з особливими потребами, а глибокі знання в галузі практичної психології дають розуміння різних станів малюка. Вона не боїться дитячих сліз та істерик, адже знає, як перетворити їх на посмішки.
Школа інструкторів раннього плавання Water Baby стала для Марічки ще однією сходинкою до вдосконалення в улюбленій справі ― роботі з дітьми. Тепер навколо неї ще більше посмішок та позитивних емоцій. 
Сьогодні Марічка Сарабун є офіційним представником Міжнародної Федерації дитячого плавання у Львові. Вона готова навчити плавати дітей від двох тижнів до 8 років, допоможе їм полюбити воду та сміливо відкритися назустріч новим враженням.

Запис за телефоном: +38099 477 55 14

Адреса басейну: м. Львів, вул. Щирецька, 36, “Золота рибка”. Приходьте, вашим малюкам буде весело!

Акватренер Марічка Сарабун: “Не діти для системи, а система для дітей”
 

Марічка Сарабун
Наша адреса
м. Львів, вул. Щирецька, 36, “Золота рибка”, СЗОШ 97, вул. Івана Миколайчука, 18
Запис по телефону
099 477 55 14
Записатися на заняття

Розклад занять

Розклад відсутній

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Коли ходили в школу раннього плавання, то найбільше сподобалася Марічка) вона швидко знайшла підхід до донечки, навчила нас правильно з нею займатися плаванням у домашній ванні
Тетяна Дубровик
Марічка неймовірний тренер і дуже приємна людина. Син навчився плавати сам за декілька занять, ми в приємному шоці. Іванко дуже задоволений і чекає з нетерпінням наступної зустрічі в басейні.
Ірина
Дуже чуйна і уважна!!! Її мотивація помагає зранку приїжджати на маленькі тренування ?
Леся