Наша школа

Акватренер Михайло та Вікторія Заводськови

Акватренери Михайло та Вікторія Заводськови: пошук найкращого для власної дитини привів до малючкового плавання

Вони звикли робити все разом, а не ділити обов’язки.

Спільна радість від народження довгоочікуваного первістка Наумчика, партнерські пологи, дбайливе ставлення чоловіка до малюка, ― все це дало поштовх новій ідеї. 
Михайло та Вікторія, як і багато молодих батьків, шукали інструктора з плавання для немовлят в Миколаєві для свого синочка. І з величезним здивуванням виявили, що у великому сучасному місті просто немає такої людини. Це було дивне відкриття для подружжя, адже про користь раннього плавання вони багато читали та чули ще до народження дитини. 
Тому, в пошуках найкращого для своєї дитини, вони не просто вирішили навчитися малючковому плаванню для занять з сином, а й започаткувати сімейну справу, яка приноситиме не лише прибуток, але й задоволення від роботи; займатися тим, що приноситиме користь людям.
Мабуть, саме тут зійшлися зорі. Вікторія та Михайло Заводськови стали першими в Миколаєві сертифікованими інструкторами раннього плавання від школи міжнародного рівня Water Baby: щоб створювати власну справу та розвивати малючкове плавання в Миколаєві.

За плечима Вікторії юридична освіта, стаж роботи в страховій компанії та служба в лавах Збройних Сил України. За плечима Михайла великий досвід підприємницької діяльності та вміння налагоджувати справи. Поєднавши свої зусилля, вони можуть досягти будь-яких вершин.
Сьогодні Вікторія Заводськова знаходиться у декретній відпустці. Але поки Наумка росте, жінка не може сидіти склавши руки. Відкрита, щира, комунікабельна Вікторія вирішила спробувати цікаву справу. А Михайло, який завжди був надійною підтримкою дружини у всіх починаннях, радо підтримав новий проект. 
Школа Water Baby та авторська методика Юлії Собуцької стали саме тими можливостями, які вони шукали для свого синочка. Подружжя вирішило приєднатися до команди професійних інструкторів з плавання для малюків та пройти навчання за перевіреною методикою, безпечною та корисною для дітей. Вони твердо переконані, що ранній розвиток  ― не поле для самодіяльності.
Михайло та Вікторія відповідально ставилися до навчання, прискіпливо підбирали басейн та чудово ладнали з кожним маленьким спортсменом. Адже для них малючкове плавання ― це улюблена спільна справа, в яку вкладають не лише сили, час, енергію, та отримують натхнення, а й віддають душу. Значну увагу подружжя приділяє плаванню для дітей з особливими потребами, яким заняття на воді приносять не лишень багато задоволення, а й користі. Про це вони знають не зі слів.
Тепер Михайло та Вікторія не лише найкращі акватренери для свого сина, але і єдині офіційні представники Міжнародної Федерації дитячого плавання в Миколаєві. Довіривши малюка їм, ви можете бути впевнені: ваша дитина отримає всю користь раннього плавання. Батькам, які стали професійними тренерами, щоб дати найкраще своїй дитині, можна довіряти. 
Запис на групові та індивідуальні заняття проводиться за телефонами: Вікторії +38093 352 32 13 або Михайла +38063 894 54 47.

Заняття з плавання для малюків проходять в басейні за адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна 18-В, ФОК “Намив”.

Михайло та Вікторія Заводськови: “Ми знайшли найкращу методику раннього плавання для свого сина. Тому знаємо, що пропонуємо вашому малюкові”
 

Михайло та Вікторія Заводськови
Наша адреса
м. Миколаїв, вул. Лазурна 18-В, ФОК “Намив”, м. Миколаїв, вул.Крилова 7, "Фабрика Здоров'я"
Запис по телефону
093 352 32 13
Записатися на заняття

Розклад занять

"ФОК" (Фізкультурно-оздоровчий комплекс) на Намиві, м.Миколаїв, вул. Лазурна 18-В).
У цьому басейні ми проводимо тренування для діток від 2-х років.

Розклад:
Понеділок: 09: 15-13: 45, 18: 00-20: 00;
Вівторок: 09: 15-13: 45, 17: 40-19: 00;
середа: 09: 15-13: 45
четвер: 09: 15-13: 45,17: 40-19: 00;
п'ятниця: 09: 15-13: 45, 18: 20-20: 00
субота: 16: 00-20: 00
неділя: 13: 00-20: 00

"Фабрика Здоров'я" м. Миколаїв, вул. Крилова, 7
У цьому басейні ми проводимо тренування для діток від 5-ти місяців до 2-х років

Розклад:
понеділок: 09: 15-10-00;
середа: 09: 15-10-00;
п'ятниця: 09: 15-10-00;
субота: 14: 00-16: 00;
неділя: 09: 15-13: 45.

 

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Огромное спасибо “дяде Мише)” за профессионализм и прислушивание к моей девочке☝. Счастлива, что вы у нас есть!
Валентина