Наша школа

Акватренер Наталия Башкирова

Наталія Башкирова: мама-інструктор, яка перевірила користь раннього плавання на власному досвіді
Вона педагог та філолог за освітою, тому знає як ладнати з дітьми.

Але інструктором з малючкового плавання вирішила стати після того, як побачила результат від занять з донечкою Лією. Для лікування кривошиї Наталя спершу сама займалася з дитиною плаванням в домашній ванні, а згодом записалася на заняття в басейн для дітей. Але Лія хотіла займатися лише з мамою, тому інструктор показував вправи на ляльці, а Наталя їх повторювала. 
Малючкове плавання не лише допомогло справитися з діагнозом, але й дало багато інших позитивних результатів. Міцний імунітет, здоровий сон, гарний апетит після занять у воді сприяли тому, що дівчинка росла активною та здоровою. Лія підросла та почала відвідувати дитячий садок, а мама Наталя вирішила стати інструктором малючкового плавання в Києві для інших немовлят.

Хоча Наталія Башкирова  вже мала практичні навички інструктора, вона вирішила пройти навчання та стати сертифікованим акватренером для немовлят. Тому обрала школу Water Baby як найкращу в Україні підготовку для інструкторів з малючкового  плавання. Тут Наталя пройшла поглиблений теоретичний курс та відпрацювала багато годин практики з малюками.
Тепер, поєднавши власний досвід з відповідною підготовкою, Наталія Башкирова точно знає, як займатися в домашній ванні та в басейні з кожним малюком. Знайде індивідуальний підхід до дитини, докладно пояснить мамі (або татові) всі ньюанси малючкового плавання, покаже необхідні вправи та підтримки відповідно фізичного розвитку немовляти. Займатися плаванням з таким інструктором ― одне задоволення для дітей.
Плавання користь для немовлят приносить не лише в плані фізичного розвитку, але й позитивно впливає на емоційний стан та активує розумову діяльність. Діти, які систематично відвідують басейн, легко навчаються в школі та відкриті до спілкування з ровесниками. Раннє плавання ― найкраща методика всебічного розвитку немовлят, схвалена педіатрами та дитячими психологами.
Тепер Наталія Башкирова є офіційним представником Міжнародної Федерації дитячого плавання у Києві. Вона проводить заняття з немовлятами від двох тижнів до трьох років. Запис за телефоном +38097 937 07 07.

Дайте малюку можливість рости здоровим та любити воду з перших днів.

Акватренер Наталія Башкирова: “Раннє плавання ― це здоров'я, всебічний розвиток та соціалізація вашого малюка. Приходьте, щоб дати йому найкраще з перших днів.”

Наталия Башкирова
Наша адреса
Київ
Запис по телефону
097 937 07 07
Записатися на заняття

Розклад занять

Розклад відсутній

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Немає відгуків