Наша школа

Акватренер Наталія Лихіцька

Акватренер Наталія Лихіцька: любов до плавання на все життя

Наталія з дитинства любила плавати, вона займалася в спортивній школі з 6 років, має  розряд КМС на дистанції 200 брасом.

Коли після навчання стала провізором та почала працювати в аптеці, відчувала, що сумує за плаванням. Народження донечки Маргаритки стало для Наталії поштовхом до змін. Вона добре знала з власного досвіду про користь плавання для дітей, тому шукала басейн для немовлят. На час декретної відпустки Наталія проживала в Рівному, коли дитині виповнився рік почала відвідувати заняття з груднічкового плавання за інноваційною методикою Юлії Собуцької. Саме тут вирішила повернутися до улюбленого спорту та стати сертифікованим інструктором з плавання для дітей школи WaterBaby.

Наталя з величезним задоволенням відвідувала заняття в басейні, тому й перемагала на змаганнях та отримувала нагороди. Вона як ніхто інший знає, як це корисно: вміти добре плавати з дитинства та радіти зануренню під воду. Росла міцною, здоровою та загартованою.

Саме тому ні секунди не сумнівалася, що донечку потрібно навчити плавати якомога раніше. Сьогодні Наталя, як мама, шкодує лише про одне: що Маргаритка почала плавати з року, а не з двох тижнів. Користь груднічкового плавання полягає в тому, щоб навчити дитину пірнати раніше, ніж вона почне повзати. Так малюк отримує максимум.

Заняття з дитиною в басейні нагадали Наталі про чудові відчуття, знайомі з дитинства. Тому побачивши оголошення про набір інструкторів в школу плавання для немовлят не стрималася, пішла за покликом мрії. Навчаючись у WaterBaby вона отримала велику кількість цікавої та корисної інформації від неонатологів та педіатрів, дізналася, багато про ранній розвиток немовлят.

Тепер Наталя охоче ділиться знаннями з іншими мамами, адже освічені та розумні батьки ― запорука виховання здорового покоління. Дуже добре, що ЗМІ цікавляться такими подіями, як плавання для дітей та висвічують цю тему у своїх сюжетах. Наталія Лихіцька та її маленькі спортсмени стали зірками передачі “Ранок з Інтером”.

Наталя прекрасно знаходить спільну мову з дітьми, з немовлятами від двох тижнів займається в домашній ванні, а від 3 місяців проводить групові та індивідуальні заняття в басейні. Акватренер Наталія Лихіцька постійно розвивається та вдосконалюється, тепер вона ще й проводить плавання для дітей віком до шести років.

Не втрачайте час, Наталія Лихіцька, яка є офіційним представником всеукраїнської федерації інструкторів малючкового плавання у Києві, готова навчити малюка плавати та пірнати з перших днів. Запис проводиться за телефоном +38068739 65 22. Заняття проходять в чистому та безпечному басейні, розрахованому лише на дітей. Адреса басейну: м. Київ, вул. Урлівська, 13.

Інструктор Наталія Лихіцька: “Виростимо здорову націю разом!”

Наталія Лихіцька
Наша адреса
м. Київ, вул. Урлівська, 13
Запис по телефону
0687396522
Записатися на заняття

Розклад занять

Групові заняття для малюків від 3-х місяців до 1-го року проходять:
середа 10.00; 11.30
субота 10.30 
неділя 11.15
Для діток від 1-го і до 3-х років:
понеділок, четвер на 11.00
неділя на 10.45
Індивідуальні заняття з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 13.30 - заняття кожні 15хв

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Нам 2 місяця!Прочитали позитивні відгуки про Наталю, та хочемо спробувати !
Лариса
Все дуже професійно і виважено. Сподобався (як ніколи) підхід до новачків, зачаровує малюків і м'яко "підводить" матусь до виконання завдань. Все просто perfecto!)))
Наталья Збаразская
Наша донечка плаває з Наталією вдома з 1 місяця і отримує від цього неймовірне задоволення! Наталія дійсно знає якийсь секрет знаходження спільної мови з малюками :)
Анастасія