Наша школа

Акватренер Наталія Мельник

Сертифікований тренер WaterBaby Наталія Мельник ― успіх через покликання

Вона реалізувала себе, як прекрасна дружина та чудова мама двох діток.

Але бажання знайти щось особливе не давало спокою. Завжди мріяла займатися улюбленою справою, яка б приносила не лише гроші, але й задоволення та причетність до справді чогось важливого. Коли Наталія дізналася про груднічкове плавання за методикою Юлії Собуцької, відразу відчула ― це справжнє покликання.

Сьогодні Наталія досвідчений інструктор з плавання для немовлят у місті Рівне. Працює в першій в Україні школі європейського рівня,  з малюками віком від двох тижнів займається в домашніх ваннах, а з трьох місяців проводить заняття з плавання для дітей в басейні.

Наталя не просто викладає дитяче плавання, а змінює світ навколо себе. Адже, така необхідна для гармонійного розвитку малюків стихія, як вода, для багатьох перетворюється на фобію саме через невміння батьків правильно купати немовля в домашній ванній. Про те, що новонароджені діти вміють плавати багато хто не здогадується, а це природний шлях до виховання здорової, активної та впевненої у собі дитини. Наталя щаслива, що стала однією з тих, хто може змінювати та надихати інших, робити свій внесок у здорове та гармонійне майбутнє маленьких рівнян.

Працювати з малюками Наталі сподобалося ще в процесі навчання. Батькам легко довіряти їй своїх діток, вона щира, відкрита та вміє створити невимушену атмосферу, в якій мами і малюки почувають себе комфортно. Наталя сприймає раннє плавання не як роботу, а як захопливу пригоду. Наталя відчуває справжню гордість за кожного “маленького генія в підгузках”, вона щиро прагне зробити свій вклад у велику справу: виховання здорової, сильної, розумної та щасливої нації.

Офіційний представник федерації інструкторів малючкового плавання у Рівному Наталія Мельник з нетерпінням чекає на Вас з малюком, щоб разом відкрити чарівний підводний світ та радіти першим успіхам. Долучайтесь до спорту, в якому кожен стає чемпіоном просто зараз. Запис за телефоном +380 (96) 609 77 26. Адреса басейну: м. Рівне, вул. А. Мельника 15/17

Акватренер WaterBaby Наталія Мельник: “Завдання інструктора не тільки показати, як правильно виконувати вправи, а й створити атмосферу, в якій малюки та їх батьки відчували б себе невимушено та  комфортно, атмосферу, в якій панує любов та довіра!”

Наталія Мельник
Наша адреса
м. Рівне, вул. А. Мельника 15/17
Запис по телефону
+380 (96) 609 77 26
Записатися на заняття

Розклад занять

Розклад відсутній

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Професійний тренер та просто чудова людина.Для мене головним у виборі тренера для моєї донечки було не стільки швидкість навчання, а те,щоб я і доця довірилися їй.Так і відбулося.Дякую!
Оксана
Хороший тренер і чуйна людина. Малюк чудово займається з Наталією. Ми полюбили воду. Дякую Вотер бейбі за таку можливість і за прекрасних тренерів!!!!
Віта
Ми щотижня біжимо в басейн аби навчитися чогось нового, закріпити набуте і поринути в атмосферу радості;) І цю атмосферу створює наша Наталя, завжди усміхнена, енергійна, щира і позитивна!
Альона
Супер, супер, супер інструктор. Професіонал своєї справи. Всім рекомендую.
Олександр Собуцький
Ми ніколи не займались з іншим тренером, але впевнені - Наталія найкраща! Має особливий талант знаходити з малюками спільну мову!А ще ми впевнені, що з таким інструктором завжди безпечно.
Ірина
Мабуть Наталю нам послав сам Бог :) За весь час занять вона стала нам як рідна. Найкращий тренер, людина та наставник саме вона! Ми дуже щасливі, що обрали для себе найкращого тренера!
Анастасія
Мені дуже подобається ходити до Наталі на занняття, я дуже рада що попала в групу саме до неі. Дякую за терпіння у навчанні, адже з моім синочком Марком не так просто займатися.
Лєра