Наша школа

Акватренер Оксана Садівська

Коли доросла, самореалізована людина повертається до свого улюбленого захоплення дитинства, і робить його справою свого життя - вірте, перед вами народжується справжній професіонал своєї справи.


Зараз, у свої 37 років, Оксана Садівська є сертифікованим тренером раннього плавання, та є членом Міжнародної спілки інструкторів раннього плавання. Вона розширює географію WaterBaby та є нашим представником у м.Івано-Франківськ. 
Але любов до води та захоплення плаванням розпочалось ще тоді, коли Оксана була першокласницею. Саме у тому віці мама привела свою донечку в шкільний басейн та записала на заняття. Протягом трьох наступних років, захоплена цим активним видом спорту, дівчинка неодноразово була навіть учасницею змагань!
 
Згодом, обравши напрям вищої освіти, пов’язаний з фінансовою справою, Оксана Садівська стає випускницею Тернопільської Академії Народного Господарства. Проте згодом, без вагань та усвідомлено, вона  обирає для себе інший шлях, роботу з дітьми. Відкриває ігрову дитячу кімнату та 2 роки працює в атмосфері дитячих свят та веселощів, серед безлічі діток і їх батьків. І це якраз була та перевірка “на справжність” - межа, яка відсіює та залишає у цій справі найщиріших, наймотивованіших. І вже на місці наступної праці — у басейні, де тренери займались із дітками, Оксана точно розуміє — плавання, любов до дітей, та бажання стати найкращою у своїй справі — це  її шлях!
Захоплена спостереженнями за роботою одного з інструкторів, Оксана відкриває для себе світ раннього плавання. Те, як діти демонструють дивовижні можливості людської природи, як вони вчаться любити воду та розуміти своє тіло в ній, як швидко вони освоюють ази плавання та пірнання — усе це змусило Оксану подивитись на тренерство по-новому!
Обравши школу WaterBaby, як найсучаснішу та наймасштабнішу навчальну базу, у 2020 році вона проходить сертифіковане навчання та отримує диплом тренера раннього плавання міжнародного зразка. 
Освоївши протягом навчання основи дитячої психології, травматології, неонатології, отримавши знання та навички роботи з дітками, що мають різноманітні відхилення та показання до акватерапії, пройшовши практику у басейні та ванній з малюками віком від 2-ох тижнів до 6 років, вона стає  членом команди WaterBaby. Адже ми шукаємо людей, які люблять свою справу, які люблять своїх вихованців як рідних, та прагнуть постійно приносити користь! 

Тож якщо ви шукаєте для свого малюка інструктора, що:


  • має фахові навички

  • в курсі останніх тенденцій раннього плавання

  • вміє знаходити індивідуальний підхід, спираючись на власний професійний досвід — ми рекомендуємо розпочати індивідуальні заняття із Оксаною Садівською. Якщо вашій дитині:
від 3-ох тижнів до 3-ох місяців  - пропонуємо розпочати із домашньої ванни, в комфортних умовах, зі зручним для вашого немовляти графіком.
Від 3-ох місяців до 5 років — пропонуємо індивідуальні та групові заняття у басейні H2O, що знаходиться за адресою вул.Бельведерська, 25а.
Контактні дані інструктора:
тел. +380931639998

Оксана Садівська
Наша адреса
м. Івано-Франківськ, вул.Бельведерська, 25а Басейн H2O
Запис по телефону
093 163 99 98
Записатися на заняття

Розклад занять

Розклад відсутній

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Немає відгуків