Наша школа

Акватренер Роза Коркунець

Акватренер WaterBaby Роза Коркунець ― коли захоплення новим  переростає в справу життя

Вона мала перспективну професію та стабільну роботу, але одного дня зустріла нове захоплення.

У Рози вже підростав майже дорослий син-школяр, коли вдруге готувалася стати мамою. Плаваючи вагітною в басейні жінка побачила щось неймовірне: груднічкове плавання для малюків. Для досвідченої мами це було нове та незнайоме, що вплинула на все подальше життя. Та спершу було щире захоплення бажання знайти найкращого інструктора для свого майбутнього малюка.

Спершу Роза приєдналася до школи груднічкового плавання WaterBaby в Рівному як мама з малюком. Вона прийшла відразу після народження синочка. Ставилася до нової справи дуже відповідально, не пропустила жодного заняття. Бачила, який позитивний вплив має груднічкове плавання на розвиток дитини, а ще зрозуміла, що лише тепер по-справжньому відчула радість материнства.

Роза перевірила методику раннього плавання Юлії Собуцької на власному досвіді та була дуже задоволена результатом. Інтуїтивно відчувала, що саме такий підхід до раннього розвитку є найкращим.

Спілкування з іншими мамами було спочатку приємним бонусом до занять в басейні, та дуже швидко Роза відчула: тут її справжнє покликання. Рішення перетворити нове захоплення у справу всього життя прийшло гармонійно і просто, адже знайти роботу, яка буде приносити задоволення вдається не багатьом.

Роза пройшла навчання в школі інструкторів раннього плавання WaterBaby і почала охоче ділитися власним досвідом з іншими мамами. Вона із задоволенням поспішає до молодих батьків, які хочуть знати, як правильно купати немовля, вчить дітей плавати у домашній ванній з двох тижнів, проводить групові та індивідуальні заняття в басейні.

Роза не просто любить свою роботу, вона живе нею. Знаходить особливий підхід до кожної мами та кожного малюка, дарує немовлятам любов до води та довіру до навколишнього світу. Знає, що в басейні немає місця для страху та неприємним відчуттям, лише радість та позитивні емоції.

Сьогодні офіційний представник федерації інструкторів малючкового плавання у Рівному Роза Коркунець чекає на ваших маленьких чемпіонів. Охоче відкриє вашому малюкові радість плавання та справжню любов до водної стихії. Батькам, які почали ранній розвиток малюків з плавання, процес тренування з Розою Коркунець дуже подобається. А результат просто вражає.

Час і вам приєднатися до здорового виховання малюків та відчути переваги раннього плавання на власному досвіді. Запис за телефонами 067 925 30 48 та 067 100 24 14  Адреса басейну: м. Рівне, вул. Івана Підкови 17 А.

Інструктор WaterBaby Роза Коркунець: “Для мене груднічкове плавання стало справжнім захопленням, яке повинно бути доступним кожному. Кожна дитина неповторна, це вже маленький геній. Раннє плавання дає можливість відкритися дітям та відчути радість материнства мамам ”

Роза Коркунець
1
Проведено занять
Наша адреса
м. Рівне, РК Підкова вул. Івана Підкови, 17А. ЗОШ№23, вулиця Вербова, 42
Запис по телефону
067 925 30 48
Записатися на заняття

Розклад занять

Розклад відсутній

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Неймовірні враження!!!
Олена Сакович
Привітна і завжди позитивна.!!! Наш перший тренер ще з домашньої ванни вже 10 місяців! Дуже вдячні за теплоту і гарний підхід до малечі
Олена Сакович
Вона мій особистий Дід Мороз чи св.Миколай, так саме мій! Моя доня нарешті пірнула в майже 4 роки(займалися з 1 року). Вона повірила тільки їй, і моя мрія здійснилася!
Юля
Розочка, неймовірний тренер не тількидля діток, але й для мам! Людина з неймовірною енергетикою! Дякую за фантастичну атмосферу на заняттях.
Наталія