Наша школа

Акватренер Руслана Володарська

Акватренер Руслана Володарська: пройшла складний шлях до рівня сертифікованого інструктора малючкового плавання

Як любляча мама, Руслана хотіла дати своїм дітям найкраще, а як сучасна мама шукала інформацію на теренах Інтернету.

Раннє плавання зацікавило її ще сім років тому, коли народилася донька Аліса. Спершу дівчинка полюбила воду та чудово почувала себе на заняттях в домашній ванні, поки не почалися експерименти з пірнанням. Коли народився маленький Матвєйчик, Руслана вже прочитала про плавання все, що могла, тому впевнено приступила до занять з одного місяця. Та відсутність систематичності і практичних навичок давалися взнаки.
Одного разу Руслана натрапила на корисну інформацію на сторінках школи Water Baby, і вже залишилася там назавжди. Бо не просто знайшла відповіді на запитання, а побачила, що методика, яку вона так шукає для своїх діток, вже існує. Безпечна, легка, заснована на іграх та задоволенні малюка авторська методика Юлії Собуцької. Так Руслана Володарська стала інструктором раннього плавання в Полтаві, щоб ніжно навчати малюків любити воду.

Руслана Володарська перш за все хотіла бути люблячою мамою, яка повністю може присвятити себе дітям. Тому раннє плавання цікавило її, як найкраща методика всебічного розвитку немовлят. Серед великої кількості інформації навколо вона намагалася знайти корисну та займатися зі своїми дітьми самостійно. Виявилося, що все значно складніше: без глибоких знань та практики якісно проводити заняття з малюками неможливо.
Спершу школа Water Baby стала для Руслани тим острівцем правдивої інформації, який вона так шукала. А згодом, виникло бажання стати інструктором раннього плавання, але це ще не було рішення. Підтримка чоловіка стала тим поштовхом, який потрібен був Руслані. Так в Полтаві з'явився сертифікований інструктор з серйозною підготовкою.
Руслана не просто проводить індивідуальні та групові заняття з плавання для дітей, а шукає особливий підхід до кожного малюка. Вона впевнена, що лише ніжністю та особливим лагідним підходом можна створити умови, за яких дитина полюбить воду назавжди. А там де любов, будуть й майбутні досягнення.
Сьогодні Руслана Володарська є офіційним представником Міжнародної Федерації дитячого плавання в Полтаві.

Вона займається з немовлятами від двох тижнів до трьох місяців в домашній ванні. 

 

Акватренер Руслана Володарська: “Кожна дитина неймовірна, і кожен з батьків хоче для своїх дітей найкращого! Разом з вами ми подаруємо малюку не лише здоров'я та радість, але й глибокий внутрішній зв'язок з батьками: міцні ниточки, які залишаються назавжди! ”  
 

Руслана Володарська
Наша адреса
м. Полтава
Запис по телефону
Записатися на заняття

Розклад занять

Розклад відсутній

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Немає відгуків