Наша школа

Акватренер Світлана Гарюгіна

Акватренер Світлана Гарюгіна: від плавання «для себе» до бажання змінювати світ, даруючи дітям радість від тренувань в басейні.
Світлана завжди дуже любила воду і плавала, щоб покращити самопочуття та настрій.

Заняття в воді допомагали зняти втому та покращити самопочуття. Навіть ранні прокидання на тренування були приємними, а плавання давало заряд бадьорості на цілий день.
Під час вагітності Світла відвідувала басейн і з нетерпінням чекала можливості познайомити з водною стихією свою донечку. Так і відбулося перше знайомство зі школою WaterBaby.
Майбутній тренер з малючкового плавання бачила скільки радості та користі приносили дитині заняття, як старанно та захоплено вона готувалась до них і скільки позитивних емоцій це приносило.
Спостерігаючи за досягненнями доньки, Світлана вирішила навчитися якісно і корисно проводити час зі своєю дитиною, допомогти іншим сім’ям відчути щастя від плавання у басейні. Тож вона пройшла навчання, освоїла авторську методику Юлії Собуцької і приєдналась до команди школи WaterBaby.
Акватренер переконана, що плавання з раннього віку позитивно впливає на гармонійний розвиток дитини: і фізичний, і психологічний. А також це чудовий спосіб соціалізації малюка, набуття навичок спілкування з іншими дітками та дорослими.
Плавання, як і будь-який інший вид спорту, привчає дитину до дисципліни, розвиває фізичну активність та цікавість до пізнання нового. Спостерігаючи за маленькими учнями, Світлана помітила, як заняття в басейні змінюють малюків: на першому тренуванні вони ще побоюються води і оточуючих незнайомих людей, а вже на другому-третьому – весело посміхаються і радіють. Старші діти, скромні і боязкі на початку, засмучуються, коли тренування закінчується і з нетерпінням чекають нових занять.
Світлана – юрист за професією і довгий час працювала у цій сфері, однак материнство стало поштовхом до освоєння нових горизонтів. І вона знайшла себе у навчанні плаванню дітей. Акватренер переконана, що світ стане кращим, якщо робити дітей щасливими, адже в майбутньому вони виростуть і стануть щасливими дорослими, які знають, чого хочуть і націлені на досягнення своєї мети.
Інструктор з плавання для немовлят у місті Київ запрошує на тренування дітей і батьків, щоб разом розвиватися та отримувати позитивні емоції від спілкування один з одним у водній стихії.  
Запис на заняття за телефоном +38 067 321 00 98
 

Світлана Гарюгіна
Наша адреса
м. Київ, вул. Маршала Якубовського. 6, Максимовича 3в
Запис по телефону
067 321 00 98
Записатися на заняття

Розклад занять

Розклад відсутній

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Немає відгуків