Наша школа

Акватренер Тетяна Бідюк

Інструктор з раннього плавання для дітей віком від 2-ох тижнів до 3-ох місяців у місті Тернопіль. Юрист за освітою. Власниця крамниці дитячого харчування в минулому.

Мама маленького непосиди.

Тетяна завжди любила спілкуватися з маленькими дітками. Це невичерпне джерело позитивних емоцій. Тема раннього плавання для немовлят спочатку цікавила Таню, як маму. Вона активно шукала однодумців. Але знайти тренера з плавання для дітей в Тернополі було не просто. Синочку Тетяни вже 5 років. На власному досвіді молода мама перевірила користь плавання для дітей.  

Методика раннього плавання від бренду WaterBaby® та власниці школи Юлії Собуцької проста і доступна. А ще безпечна для малюків та сертифікована за міжнародними стандартами. Раннє плавання за методикою Юлії Собуцької позитивно впливає на розвиток та здоров'я малюків.

Чудова ідея охопити раннім плаванням якомога більшу кількість дітей в Україні знайшла відгук в серці Тетяни Бідюк. Тому вирішила стати інструктором з плавання для немовлят та допомагати іншим.

Починати плавання потрібно якнайшвидше, новонароджені зовсім не бояться води. З перших днів життя ваш малюк буде із задоволенням плавати у домашній ванній. Після трьох місяців бажано регулярно відвідувати басейн.

Безкінечні хвороби та сезонні простуди просто зникають, коли дитина займається плаванням. А ще груднічкове плавання ― це прекрасна нагода провести час з малюком та відпочити. Чудовий релакс для мами та дитини.

Тетяна Бідюк чекає на вас у місті Тернопіль. Приєднуйтесь до спільноти активних батьків, які дають своїм дітям найкраще.

Тетяна Бідюк
Наша адреса
м Терпопіль
Запис по телефону
0969398950
Записатися на заняття

Розклад занять

Розклад відсутній

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Немає відгуків