Наша школа

Акватренер Тетяна Левандовська

Інструктор Тетяна Левандовська: особливий підхід до кожної дитини, щоб плавання приносило радість

Вона не працює по шаблону, кожен малюк для Тетяни неповторна особистість.

Саме тому дітям подобається плавати та пірнати, адже для них це захоплива гра без жодного примусу. Спершу Таня шукала тренера з груднічкового плавання у Вінниці для сина. Самотужки освоювала методику, пробувала вчити дитину плавати у ванній та відвідувала басейн. Швидко зрозуміла,  плавання для немовлят потребує професійного підходу, а не аматорського. А коли познайомилася з інноваційною методикою школи WaterBaby вирішила стати інструктором з плавання для немовлят у Вінниці. Просто відчула справжнє покликання.

 

Тетяна так хотіла вчитися, що приїхала в Рівне разом з малюком та бабусею. Вона відразу занурилася у нове захоплення, що стало улюбленою роботою. Ефективне навчання за методикою Юлії Собуцької дало не лише глибокі теоретичні знання, але безцінний досвід практичної роботи з немовлятами. Особливо Тетяні імпонувало те, що можна давати можливість кожній дитині бути собою. Без жодних стандартів та обмежень.

Таня врівноважена та спокійна, завжди привітна та усміхнена. Вона добре знає, що кожен маленький спортсмен навчиться добре плавати та пірнати, але шлях до успіху індивідуальний. Інструктор з плавання для немовлят Тетяна Левандовська коригує навантаження та ритм заняття відповідно до настрою та можливостей дитини.

Ранній розвиток не повинен проходити через примус малюка до виконання команд, а лише через задоволення від процесу. Саме тому Таня дивиться, коли краще зробити невеличку перерву, а де можна підняти планку. Діти з нетерпінням чекають занять, бо там добре і весело. Саме так з'являється любов до плавання на все життя.

Таня активно працює та розвиває малючкове плавання у Вінниці. До найменших спортсменів від двох тижнів приходить додому, щоб освоювати ази акватренувань в домашній ванні. Дітей з трьох місяців запрошує в басейн, де проводить групові та індивідуальні заняття. Тетяна Левандовська робить все можливе, щоб гармонійний ранній розвиток став доступним маленьким вінничанам, адже саме так закладається надійний фундамент майбутнього здорового життя.

Батькам не варто зволікати, бо малюки повинні починати плавати якомога раніше. Саме така формула закладена в основу плавання для дітей, та саме вона дає дієвий результат. Діти практично не хворіють, відкриті до всього нового, вільно та відкрито сприймають навколишній світ. Та, звичайно ж, дуже люблять водну стихію.

Сертифікований тренер Тетяна Левандовська, яка є офіційним представником всеукраїнської федерації інструкторів малючкового плавання у Вінниці, готова дати вашому малюку найкраще: безмежну любов до водної стихії на все життя. Запис за телефоном +38097 809 89 67. Заняття проходять в басейні Аквапарку “Маяк” за адресою: м. Вінниця, вул. Порика, 28. Довірте ранній розвиток вашого малюка професійному акватренеру, який любить свою справу.


Інструктор Тетяна Левандовська: “Дайте дитині награтися! Це найкраща методика раннього розвитку.”

Тетяна Левандовська
Наша адреса
м. Вінниця, вул. Порика, 28
Запис по телефону
+38097 809 89 67
Записатися на заняття

Розклад занять

Розклад відсутній

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Танюша, нереально крутий інструктор, і жителям міста Вінниця пощастило мати тебе! Ми з Олександрою тебе пам'ятаємо і любимо! Шкода, що ти не з Рівного! Успіхів тобі та багато чемпіонів ☺️
Анна