Наша школа

Акватренер Тетяна Павловська

Тренер WaterBaby Тетяна Павловська  – симбіоз досвіду та азарту початківця

Їй 37 років і це ПЕРША серйозна справа її життя. Вона щаслива дружина і молода мама двох дорослих доньок-близнючок.

Тетяна була домашньою і спокійною…Була…допоки не знайшла те, що окрилює, як перше кохання; те, що надихає і знімає всяку втому; те, заради чого ладна летіти в будь-який час і в будь-який куточок Житомира. Вона відшукала своє покликання і це – раннє малючкове плавання.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Знайомство з груднічковим плаванням у Тетяни Павловської почалося з відеоролика Юлії Собуцької, який поділив її життя на ДО та ПІСЛЯ. ДО – це робоча рутина, сімейні клопоти і хворобливі діти. А ПІСЛЯ – улюблена справа, море позитиву і відчуття причетності до надважливої мети: виховання геніальних і здорових українців уже з підгузок.

Знайомство з засновником торгової марки WaterBaby  Юлією Собуцькою стало відправною точкою нового життєвого етапу. Тепер Тетяна Павловська – дипломований акватренер WaterBaby, офіційний представник Всеукраїнської федерації інструкторів малючкового плавання в місті Житомир. За солідними регаліями стоять не лише багатюща теорія та інноваційна практика, а й власний досвід. Тетяна змалку страшенно боялася води. Тож, як ніхто інший знає і розуміє значення терміну аквафобія. А тому й поспішає на кожен виклик, щоб навчити батьків правильно купати немовля у домашній ванній, аби комфортне для дитини водне середовище не переросло в дитячу фобію. Надихають її і заняття в басейні. Адже чим більше батьків приходять на індивідуальні та групові акватренування, тим більше малюків любитимуть воду; тим більше немовлят навчаться плавати й пірнати, раніше, ніж ходити; тим більше маленьких житомирян ростимуть здоровими, розумними та успішними.

Приєднуйтеся до щасливої родини WaterBaby просто зараз. Запис за телефоном: 098-667-91-19

Адреси басейнів: аквапарк "Королівська бочка", вул. І.Гонти,68 

Акватренер Тетяна Павловська: «Я не займалася раннім плаванням зі своїми доньками-близнятами і ми втратили ДУЖЕ багато!!! Тому зараз я зроблю ВСЕ, щоб якомога більше батьків не повторили моїх помилок і дарували своїм дітям найцінніше – здоров’я!»

Тетяна Павловська
113
Проведено занять
15
Навчається діток
Наша адреса
аквапарк "Королівська бочка", вул. І.Гонти, 68 та смт. Новогуйвинське, басейн "Танкіст"
Запис по телефону
098-667-91-19
Записатися на заняття

Розклад занять

Аквапарк Королівська бочка

Индивідуальні заняття за попередньою домовленістю у зручний для вас час і день.

Кожен день і у вихідні також.

 

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Татьяна прекрасный тренер , все занятия с малышом происходили весело и непринужденно, Марк радовался и сейчас очень любит воду и в море заходить не боялся вообще )
Мария
Невероятный человек,мастер в своём деле. Найдет подход к ребенку и заинтересует с первого занятия. Занятия проходят легко и без стресса для ребенка, что очень важно. Рекомендую всем!
Алина
Очень хороший тренер и человек! Делает все что бы было малышу комфортно в воде. Проводит много разных игр и упражнений! Спасибо огромное!!!
Марина Кропивницька
Татьяна очень хороший тренер! Найдёт подход к любому малышу, очень мило общается с ребёнком, все показывает, рассказывает, даёт советы. Видно что профессионал своего дела!)
Анастасия
Тетяна як тренер сподобалась: гарно ставиться до дитини, уважна, ввічлива, доброзичлива. Було приємно запросити до дому на перші уроки плавання для дочки віком 1,5 місяців.
Марина Кузнєцова