Наша школа

Акватренер Валентина Пахолюк

Акватренер Валентина Пахолюк: поєднала два захоплення в улюблену справу!

Вона завжди любила воду та отримувала величезне задоволення від спілкування з дітьми.

Тому й не дивно, що професія інструктор плавання для немовлят знайшла Валентину Пахолюк, навіть диплом інженера цьому не завадив.

Вона з дитинства почувала себе у воді, як риба. Заняття з плавання для дітей почала відвідувати з семи років, але басейн для Валентини був не історією про спорт та боротьбу, а можливістю отримувати справжнє задоволення від кожного занурення в улюблену стихію. Ще одним справжнім захопленням для дівчини завжди було спілкування з дітьми: вони просто заряджали її своєю невтомною енергією та щирими посмішками. Ідея поєднати два захоплення прийшла раптово та змінила все життя. Так Валентина Пахолюк вирішила стати не інженером, а сертифікованим інструктором малючкового плавання, і дуже щаслива, що прийняла правильне рішення.

Валентина відкрита, щира та не може всидіти на місці, мабуть, тому чудово розуміє своїх маленьких вихованців. Але для того, щоб працювати з дітьми, одного бажання мало. Ранній розвиток немовлят ― це дуже відповідальна справа, що потребує ретельної підготовки. Саме тому Валентина Пахолюк почала всій шлях інструктора малючкового плавання з навчання в найкращій школі України ― Water Baby. А вже отримавши глибокі теоретичні знання та пройшовши багато годин справжньої практики, стала сертифікованим акватренером для малюків.

Тепер Валентина може проводити в басейні для дітей багато часу, вона повернулася в рідну стихію. А заняття, які ґрунтуються на безпечній та перевіреній авторській методиці Юлії Собуцької, подобаються малюкам. Тому свої акватренування Валентина швидше може назвати спільним захопленням для інструктора та підопічних, коли всі отримують задоволення від проведеного разом часу, а не спортом досягнень. Користь раннього розвитку саме в задоволенні дитини, а спортивні вершини варто штурмувати в більш свідомому віці.

Сьогодні Валентина Пахолюк є офіційним представником Міжнародної Федерації дитячого плавання у Києві та з нетерпінням чекає малюків на заняття. З немовлятами від двох тижнів вона займається у домашній ванні, а з тримісячного віку можна приступати до відвідування басейну. То ж не втрачайте часу, записуйтесь на акватренування за телефоном: +38093 521 04 54. Адреса басейну:м. Київ, басейн «Матуся, я пливу»  вул. Олександра Олеся 4а.

Акватренер Валентина Пахолюк: “Найбільше люблю щирі дитячі емоції, тому роблю все, щоб їх створити. Приходьте, будемо разом весело плавати і пірнати.”  


 

 
Валентина Пахолюк
Наша адреса
м. Київ, басейн «Матуся, я пливу» вул. Олександра Олеся 4а
Запис по телефону
093 521 04 54
Записатися на заняття

Розклад занять

Заняття для діток до 3 років триває 30хв.

Заняття діток з 3 років триває 45хв.

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Немає відгуків