Наша школа

Акватренер Вікторія Піхуля

Акватренер Вікторія Піхуля: хоче зробити плавання доступним всім дітям, незалежно від фізичних можливостей

Вона досвідчений тренер з плавання для дітей, який постійно прагне вдосконалення.

Вікторія юрист за освітою та професійний військовий, в спорт прийшла цілеспрямованою та націленою на результат. Спершу проводила тренування з фітнесу для дорослих, а згодом стала акватренером для дітей. 
В школу Water Baby Вікторія прийшла за підвищенням кваліфікації та освоєнням нового напрямку: гідрореабілітації для дітей з обмеженими фізичними можливостями. Бо переконана на сто відсотків, що плавання повинне бути доступним кожному. Поки навколо багато розмов про інклюзивність, Вікторія не витрачає час, вона впевнено робить свою справу: відкриває безмежний світ води всім дітям.

В дитинстві Вікторія не вміла плавати, але дуже хотіла навчитися. Вона освоїла це заняття вже в дорослому віці, а користь від регулярного відвідування басейну перевірила на власних дітях. Мабуть, саме тому професія акватренера стала улюбленою справою. Вона вміє зацікавити маленьких спортсменів, націлити на результат, надихнути на успіх. Вікторія переконана, що кожна дитина може плавати та отримувати позитивні емоції, якщо знайти правильний підхід, вона не бачить перешкод, які б не можна було подолати.
Користь плавання для дітей з обмеженими фізичними можливостями безцінна, адже у воді вони можуть почувати себе значно краще, ніж на суші. В багатьох випадках гідрореабілітація просто необхідна та рекомендована лікарями. Вікторія пройшла спеціальну підготовку та знає методики роботи з різними дітьми у ванні та басейні.
Школа Water Baby стала для Вікторії наступною сходинкою в підвищенні кваліфікації дитячого тренера, адже постійне вдосконалення та зростання дає змогу давати своїм маленьким вихованцям лише найкраще. 
Сьогодні Вікторія Піхуля є офіційним представником Міжнародної Федерації дитячого плавання у Києві. Вона займається плаванням з дітками починаючи з двох тижнів в домашній ванні, а з трьох місяців запрошує відвідувати басейн.

Запис на акватренування за телефоном +38067 744 7346.

Адреса басейну: м. Київ, вул. Михайла Максимовича, 3в , садок Щастяkids

Акватренер Вікторія Піхуля: “Плавання ― це не лише фізичний розвиток. Це ще й висока самооцінка та впевненість у власних силах. Ми разом можемо це дати вашому малюку.”
 
 

Вікторія Піхуля
Наша адреса
м. Київ, вул. Михайла Максимовича, 3в , садок Щастяkids
Запис по телефону
067 744 7346
Записатися на заняття

Розклад занять

Розклад відсутній

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Виктория - отличный тренер! Понимает потребности ребенка, развивает сильные стороны и мягко работает над слабыми. Максимально корректная, в меру строгая, профессионал своего дела. Рекомендую!
Татьяна
Вікторія, кваліфікований і досвідчений тренер. Знаходить індивідуальний підхід до кожної дитини. Заняття дуже подобаються діткам. Рекомендую всім!
Ольга
Отличный тренер! Мой ребенок с удовольствием бежал на каждое занятие. Виктория быстро нашла подход к нему. Видно, что человек очень любит свою работу и прикладывает максимум усилий.
Евгения
Отличный тренер! Мотивированный на результат, профессиональный, душевный! Стремится сделать занятие интересным для каждого ребенка. Мы с малышкой получали удовольствие от каждой тренировки!
Ольга Котова
Виктория своим доброжелательным, позитивным и професилнальным отношением сделала приятными и полезными занятия для нашей малышки. Хороший тренер - это залог успеха. Тренер с большой буквы!
Светлана
Безусловно рекомендую Викторию, как прекрасного тренера, который сможет найти подход к ЛЮБОМУ ребёнку. Абсолютно все родители отмечали положительную динамику у своих детей после занятий с ней
Шкварченко Юлия
Замечательный тренер, внимательный и ответственный! Занимались с ним недолго, но даже за короткий срок были видны результаты. Удачи!
Татьяна