Наша школа

Акватренер Влад Тищенко

Тренер WaterBaby Влад Тищенко: ним рухає мрія, а тому за 22 роки, він встиг більше, ніж хтось за все життя

Міцна кава і полювання – це не про нього.

Він вранці п’є воду з лимоном і їде вчити плаванню дітей. Водночас він не боїться стрибати з парашутом і приймати важливі рішення. Одним із таких – стало бажання стати акватренером і він здобув диплом інструктора малючкового плавання. Влада Тищенка не зіпсував мегаполіс, а навпаки, виховав гіперопіку та загострив почуття відповідальності за виховання майбутнього покоління. А ще він багато мріє і живе за принципом: «здійснення мрії заряджає на реалізацію нових задумів». Тож він не складує плани в «довгий ящик», а заробляє гроші на реалізацію і кайфує, коли підкорює нову висоту. Він підкуповує своєю виваженістю і масштабним мисленням. Тож, якщо Ви хочете, щоб у Вашої дитини перший педагог був авторитетний і багатогранний, тоді Вам потрібен професійний інструктор малючкового плавання Влад Тищенко.

Влад полюбив басейн ще з садочка. Тренер помітив його спорідненість з водою, талант і наполегливість. Вже до 9 класу молодий спортсмен підтвердив третій дорослий розряд за всіма стилями плавання. Пізніше було веслування на байдарках і каное. Тож регулярні тренування сформували зовнішність (широкі плечі та міцна статура) та характер (впевнений і рішучий). Із прийняттям рішень у Влада ніколи не було вагань. Наприклад, він хотів стрибнути з парашутом і не відкладав це бажання до 50 років, а подарував собі незабутні емоції на свій двадцятий День народження. І так у всьому. Він не боїться відповідальності і не абстрагується від проблем, а багато читає, вчиться, практикує і щоразу досягає бажаного результату. Він не обізлився на батька за недоотриману любов та увагу, а наперекір усьому пообіцяв стати найкращим у світі татом. Та як з’ясувалося на практиці, Влад боявся немовлят настільки, що навіть на руках не міг тримати.  Водночас усвідомлював, що наближається час, коли на практиці доведеться підтверджувати свою першість у всьому. Тож почав розвиватися в даному напрямку. Найбільшою цінністю на нелегкому шляху Влад вважає знайомство з Юлією Собуцькою, яка збагатила його не лише теоретичні, а й практичні знання. Зокрема, до автоматизму відпрацювала кожну вправу та деталі акватренувань. Тож тепер Влад Тищенко – дипломований інструктор із груднічкового плавання, офіційний представник Всеукраїнської федерації інструкторів малючкового плавання у Дніпрі. А поки акватренер ще не став татом, то має великий запас любові та турботи, якими готовий ділитися саме з Вашою дитиною. Він організований і дисциплінований, тож власним прикладом підтверджує, що без зусиль над самим собою, не вдасться стати успішним у будь-якій справі. Водночас, молодий інструктор повсякчас живе перспективою і певен, що без раннього всебічного розвитку дітей не буде європейського майбутнього в України.

Він молодий і красивий, розумний і надійний, із вишуканими манерами та широким кругозором, завжди галантний і стриманий – просто джентльмен нашого часу. У нього міцна статура і приємна майже голлівудська посмішка, глибокий і навіть трохи філософський погляд, що так і втілює довіру…  Він би міг крокувати червоними килимами серед голлівудських зірок, але Влад просто забув про це помріяти))). Натомість прагнув знати все про дітей, аби стати НАЙкращим у світі татом. Тож обрав раннє плавання і тепер замість компанії кіноакторів, режисує групові акватренування за найцікавішим для дітей сценарієм. Побачити його можна в басейні палацу спорту Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара,  вул.Казакова,24а або ж знайти в школі плавання «Healthy kids», вул. Савкіна, 2, житловий масив Червоний камінь.

Запис на заняття за телефоном: 050-878-84-74

 

Влад Тищенко: «Я будую життя так, щоб щодня отримувати задоволення. Я кайфую, коли займаюся з дітками в басейні. Я прокидаюся вранці з думкою, що хочу йти на роботу, бо люблю раннє плавання»

Влад Тищенко
Наша адреса
м. Дніпро, вул.Савкина, 2
Запис по телефону
050-878-84-74
Записатися на заняття

Розклад занять

Розклад відсутній

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Немає відгуків