Наша школа

Акватренер Жанна Пономаренко

Акватренер Жанна Пономаренко: через спортивні досягнення до високого рівня інструктора для дітей 

Вона пройшла спортивну школу плавання та отримала рівень КМС, тому може навчити кожного, незалежно від віку.

Але як дитяча медсестра за освітою та людина з великим практичним досвідом в медицині, знає: плавання потрібне з перших днів. Бо це найкращий всесторонній ранній розвиток малюка та профілактика багатьох хвороб.
Жанна виважено та впевнено прийшла до рішення стати інструктором малючкового плавання, щоб власними знаннями та досвідом долучитися до виховання здорового покоління. Школу інструкторів з плавання для немовлят вибирала прискіпливо, щоб отримати глибокі знання та практичні навички роботи з малюками. Зупинила свій вибір на Water Baby ― найкращій в Україні. 
Так Жанна Пономаренко стала сертифікованим інструктором раннього плавання в Одесі та здійснила свою мрію: працювати з дітьми та черпати натхнення в роботі.

Жанна з дитинства любила воду і легко долала перешкоди на шляху до спортивних висот. Навчати плавати інших для неї не новинка, бо їй пощастило жити в Одесі, де море поряд. А про користь плавання  Жанна знає з власного досвіду, це в неї хобі на все життя. 
Коли прийшов час обирати професію Жанна Пономаренко вирішила стати дитячою медсестрою, бо спілкування з малечею було для неї найкращим натхненням. Як медична сестра Жанна пройшла складний шлях: екстреної допомоги, довгих операцій та нічних чергувань. Вона як ніхто інший знає ціну людському здоров'ю, тому вирішила працювати там, де можна закладати міцний фундамент на роки: стати інструктором з плавання для малюків в Одесі.
Але перше правило для кожного медика: не нашкодь. Попри величезний досвід та досконале володіння технікою плавання, Жанна шукала школу малючкового плавання високого рівня. Авторська методика Юлії Собуцької та школа Water Baby підійшли під високі стандарти професійного медика та професійного спортсмена. Ще в процесі навчання Жанна з головою занурилася у світ малючкового плавання, де можна шукати творчий підхід до кожної дитини та ділитися своїм досвідом. Отримавши глибокі знання та практичний досвід, впевнено приступила до занять з малюками.
Сьогодні Жанна Пономаренко сертифікований інструктор та офіційний представник Міжнародної Федерації дитячого плавання в Одесі. Вона з величезним задоволенням відкриє вашому малюку безмежний світ води та навчить любити його так, як вміє сама. Починати плавання варто вже з двох тижнів, але не хвилюйтесь, якщо проґавили цей час: Жанна знайде підхід до кожного, незалежно від віку.
Не зволікайте, записуйтесь на групові та індивідуальні заняття за телефоном  +38063 512 33 41.

Плавання ― це безцінний досвід, він залишиться з вашим малюком назавжди.

Акватренер Жанна Пономаренко: “На все свій час. Я навчу малюка любити воду, а це принесе здоров'я, витривалість та майбутні досягнення.”
 

Жанна Пономаренко
Наша адреса
м. Одеса, вул. Мінська, 6 Клуб Багатоборець
Запис по телефону
063 512 33 41
Записатися на заняття

Розклад занять

Розклад відсутній

Останні новини


Немає новин

Додати відгук


Відгуки


Немає відгуків