Оберіть своє місто

Б

В

Д

І

К

М

Т

Х

Ч
Кожна сучасна мама знає, чим корисне плавання для дітей. Це міцний імунітет, здоровий сон і гарний настрій дитини. Але найголовніше: вам не потрібно чекати, поки малюк підросте і піде в школу, не варто втрачати дорогоцінний час. Заняття в басейні для дітей бажано починати з трьох місяців, а з двох тижнів освоюйте малючкове плавання вдома. Результати вас приємно здивують.

Користь раннього плавання доведена в теорії і перевірена на практиці. Це найкращий всебічний розвиток для вашого малюка з перших днів життя.

Як навчити плавати новонароджену дитину?

Сьогодні в Інтернет викладають безліч різної інформації. Тому раннє плавання, відео з яким ви знайдете протягом декількох хвилин, ще не привід для експериментів.

Перш за все вам потрібен професійний підхід і досвідчений інструктор з плавання для немовлят. Шукати його бажано ще до народження малюка, тому що з двох тижнів ви можете активно брати індивідуальні уроки плавання в домашній ванні. А хороший акватренер ніколи не сидить без роботи, тому буде зручніше домовитися заздалегідь.

Дотримуйтесь кілька обов'язкових правил, і ваш малюк ніколи не буде боятися води:

  • не соромтеся перевірити сертифікат, який свідчить про те, що інструктор малючкового плавання пройшов спеціальне навчання;
  • порадьтеся з педіатром, існує ряд протипоказань для раннього плавання, їх не багато, але порада лікаря обов'язковий;
  • не пробуйте розібратися самостійно, ви можете нашкодити дитині.

Правильне навчання плаванню дітей включає цілий ряд комплексів і вправ. Сюди входить водна гімнастика для немовлят і усвідомлене пірнання немовлят. Досвідчений акватренер знайде індивідуальний підхід до вашого малюка і навчить вас комплексу вправ, які потім зможете проробляти самостійно.

Найголовніший орієнтир для вас - бажання і настрій дитини. Вам потрібна не тільки відповідь на питання, як навчити дитину до року плавати. Дайте можливість дитині полюбити водну стихію з перших тижнів життя, і це прекрасне почуття залишиться у неї на все життя.

При правильному і грамотному підході навчити малюка плавати зовсім не важко. Ви будете помічати прогрес на кожному занятті і радіти новим успіхам вашого маленького чемпіона.

У басейн з немовлям: коли починати відвідувати уроки плавання для дітей?

Як тільки малюкові виповниться три місяці, можете сміливо записуватися на групові або індивідуальні заняття. Якщо басейн дитячий - це відмінне перевага. Але і в звичайних басейнах можна знайти хороші умови для плавання з маленькою дитиною.

Зазвичай немовлята в басейні люблять групові заняття, та й мамам так набагато цікавіше. У невеликих групах складаються теплі й дружні відносини, які швидко виходять за рамки занять. Тут можна знайти багато спільних інтересів. Але при бажанні можете вибрати індивідуальні уроки плавання для вас і вашого малюка.

У будь-якому випадку плавання для дітей - це величезна користь. Головні результати, які ви отримаєте від правильного раннього розвитку дитини, коштують витрачених зусиль і часу.

  1. Малючкове плавання в басейні - це відмінна профілактика більшості дитячих хвороб і гарне тренування для імунітету. Діти, які постійно займаються плаванням, не хворіють сезонними застудними захворюваннями.
  2. Заняття в басейні позитивно впливають на фізичний розвиток дитини, діти, які плавають з народження дуже міцні і рухливі. Вони більш активні, ніж їх однолітки.
  3. Аквагімнастика для немовлят допомагає малюкові розслабитися у воді, знімає відчуття стресу і позитивно впливає на нервову систему. Хороший сон і настрій гарантовані.
  4. Спільне плавання дитини з мамою дає можливість відмінно провести час і зміцнює внутрішній зв'язок між вами. Насолоджуйтесь материнством з перших днів.

Навіть якщо мама страждає на аквафобію, заняття в басейні з дитиною не протипоказані. Навпаки, під наглядом досвідчених інструкторів, ви навчитеся любити воду, і разом з вашим малюком відкриєте всі переваги водної стихії.

На окрему увагу заслуговує лікувальне плавання для дітей. Якщо у дитини проблеми зі здоров'ям, і лікар радить займатися плаванням, обов'язково попередьте інструктора. Він допоможе підібрати індивідуальну програму і відкоригує деякі вправи.

Найголовніше, не відкладайте. Починайте шукати басейн для дитини якомога раніше.

Басейни для дітей

Чим більше батьків задаються питанням, як навчити дитину плавати і пірнати з раннього віку, тим більше можливостей з'являється навколо. Спеціальний басейн

для немовлят Київ, Одеса та інші міста відкривають для самих маленьких чемпіонів. Безсумнівно, такий варіант найкращий.

Але якщо ви не знайшли в рідному місті спеціального басейну для дітей, це не привід засмучуватися. Плавання для немовлят часто проводять в невеликих басейнах, де належним чином стежать за чистотою.

Мами, які плавають разом зі своїми малюками, обов'язково надають медичну довідку. Для малючкового плавання не потрібно великої площі і глибини. Басейн підводного плавання для малюків може бути приватним, державним, перебувати при школі, садочку, інституті.

Останнім часом плавання для немовлят в Україні активно розвивається. Франшиза раннього плавання стає популярним і затребуваним бізнесом. Все більше дітей починають плавати з перших днів життя, а значить в Україні зростає здорове, сильне, розумне покоління.

Дайте своєму малюкові можливість плавати в задоволення якомога раніше. Сертифіковані інструктори кращої в Україні школи Water Baby, які знають, як навчити дитину плавати в басейні і пірнати в домашній ванні, працюють в Києві, Рівному, Сарнах, Житомирі, Львові, Тернополі, Хмельницькому, Вінниці, Івано-Франківську, Дніпрі, Харкові, Маріуполі, Одесі. Вибирайте своє місто і свого тренера.

А якщо вас захоплює плавання немовлят, відео якого знайшли на нашому сайті, може ваше покликання стати акватренером для малюків? Перешкод для реалізації цього бажання не існує.