Школи в місті Червоноград

Софія Крохмальна

Акватренер Софія Крохмальна: розвиває груднічкове плавання в Червонограді Вона спершу отримала медичну освіту, а тоді знайшла своє справжнє покликання та улюблену справу. Лікувати хвороби ― це вже...

Переглянути м. Червоноград
063 183 56 83

Басейн для дітей ― це чудове місце відпочинку та розваг, але найголовніше те, що плавання має небагато протипоказань. Індивідуальні уроки плавання з тренером можна починати вже з двох тижнів, вони сприяють всебічному розвитку малюка.
Де поплавати в Червонограді з дитиною цікавляться все більше молодих батьків. Інформацію про раннє плавання можна знайти в Інтернеті, а от практикувати краще з акватренером, який пройшов спеціальне навчання. 

Інструктор малючкового плавання: особливості професії

Дитячий тренер з плавання, який готує юних спортсменів, не може займатися з немовлятами без спеціальної підготовки. Швидка перекваліфікація на курсах тривалістю два-три дні не забезпечує потрібними знаннями та не дає практичного досвіду. Потрібна серйозна підготовка в спеціалізованій школі інструкторів малючкового плавання.
Для дітей дошкільного віку плавання не може проходити в форматі уроку, на якому потрібно засвоїти певні рухи та показати результат. Для малюків потрібен особливий підхід, щоб було весело та цікаво. Професійне плавання для дітей починається в шкільному віці, немовлят батьки приводять в басейн для зміцнення імунітету та всебічного раннього розвитку.
Інструктор малючкового плавання, крім методики проведення акватренування для новонароджених, ще й повинен знати психологію дітей, особливості раннього розвитку, цікаві ігри на воді та багато віршів. Не боятися дитячих істерик та, навіть, справлятися з аквафобіями у дорослих.
Тренер з плавання для немовлят в Червонограді, який успішно опанував необхідні знанням та отримав відповідний сертифікат, проводить:

  • індивідуальні заняття з новонародженими в домашній ванні,
  • групові заняття в басейні для дітей від трьох місяців.  

Тому, відповідь на питання як вчити плавати немовля починайте шукати з контактів сертифікованого акватренера для малюків. 

З якого віку можна водити дитину в басейн?

Раннє плавання користь приносить з перших днів, але починати варто в домашній ванні. Перші місяці малюк звикає до великого світу, його звуків та кольорів, тому басейн стане занадто сильним стресом. До трьох місяців індивідуальні уроки плавання з тренером, який прийде до вас додому, будуть найбільш корисними. У звичайній ванні дитина такого віку може плавати та пірнати, місця точно вистачить.
А от малюк у віці три місяці вже достатньо пристосований до того, щоб відкривати для себе великий світ. Тому сміливо можете починати шукати дитячі басейни в місті, які відповідають наступним вимогам:

  • Басейн для малючкового плавання повинен мати глибину від 0,6 до 1,2 м.
  • Температурний режим води для малюків потрібен особливий, не нижче 30 ⁰ℂ.
  • Дотримання санітарних норм є обов'язковим, поцікавтесь також методами фільтрації та очищення води. 
  • Зручно, коли плавання немовлят в басейні відбувається недалеко від дому.
  • Теплий душ, роздягалки, наявність пеленального столика та місць для дитячих візочків теж відіграє важливу роль. 

Дитячий басейн в Червонограді допоможе знайти інструктор малючкового плавання, тому заздалегідь познайомтесь з ним. Бажано до народження дитини, поки у вас ще вдосталь вільного часу.

Малючкове плавання Червоноград: невелике місто з перспективами

Сертифікований акватренер для немовлят ― це величезний крок до успіху, адже не кожне велике місто України може таким похвалитися. Попит на басейн для новонароджених неодмінно стане серйозним поштовхом до його відкриття в Червонограді. 
Раннє плавання повинно бути доступне всім дітям. Адже це безпечна та дієва методика всебічного розвитку маленьких геніїв з перших днів життя. В країнах Європи мами стають на чергу в басейн ще до народження малюка, причому роблять це за рекомендацією педіатрів. В Україні також все більше молодих батьків шукають басейн для новонароджених, щоб дати своїм дітям найкраще.