Школи в місті Хмельницький

Юлія Рибачок

Спеціаліст з фізичної культури та спорту. Володію найширшими знаннями з анатомії та фізіологї, маю досвід в області оздоровчої гімнастики та плавання. Я - прекрасний інструктор та наставник, з легкіст...

Переглянути м. Хмельницький
0683280111

Європейський і міжнародний досвід всебічного раннього розвитку малюків вже в Україні - малючкове плавання в Хмельницькому доступне новонародженим. Безпечна методика, яка в цивілізованих країнах детально вивчена і рекомендована з перших днів життя, стає все більш популярною в нашій країні. А всі порожні міфи розвіюються науковими фактами: плавання корисно для малюків.

Дитячі басейни в Хмельницькому

Кожну маму хвилює важливе питання: яким повинен бути басейн для малюків? Адже ще живі поради про кип'ятіння води для дитини першого року життя і необхідність купати новонародженого в жаркому приміщенні із закритими вікнами. Тішить те, що сучасні батьки самі шукають відповіді, а не прислухаються до шкідливих рекомендацій.

Плавання немовлят в басейні, який відповідає санітарним нормам України, можна проводити з трьох місяців. У цьому віці імунітет дитини вже досить міцний, а групові заняття в басейні для дітей такого віку безпечні і дуже корисні. Тому не варто відкладати знайомство дитини з басейном поки вона не піде в школу. У цьому віці вже починається професійне плавання для дітей в спортивних секціях. Але це вже зовсім інша історія.

Малючкове плавання - не спорт, а методика правильного раннього розвитку. З боку просто здається, що дитина весело проводить час у воді. Насправді інструктор раннього плавання індивідуально підбирає програму для кожної дитини, враховуючи фізичні та емоційні особливості малюка.

Сьогодні раннє плавання Хмельницький зустрічає все більшою кількістю батьків, які бажають дати малюку все найкраще. Відповідний дитячий басейн Хмельницький теж може запропонувати.

Раннє плавання: користь чи тимчасова мода?

Перші згадки про малючкове плавання можна знайти в багатьох стародавніх цивілізаціях. У сучасному світі першовідкривачами плавання для немовлят стала австралійська сімейна пара Тіммерманс в 1939 році. Спочатку вони експериментували на власних дітях, але дуже скоро про вдалий досвід австралійців дізнався весь світ. До подружжя почали звертатися як до експертів у питанні, як вчити плавати немовлят.

У багатьох країнах питання раннього плавання вивчалося пильно і уважно, сьогодні у всіх цивілізованих країнах, де медицина перебуває на високому рівні, дитячі лікарі рекомендують раннє плавання з двотижневого віку, як тільки заживе пупкова ранка новонародженого.

Розвиток такої популярної, безпечної і корисної методики раннього розвитку в Україні не може не радувати, хороший тренер з плавання для немовлят Хмельницький може запропонувати своїм маленьким жителям. Місто розвивається в цьому напрямку, тому басейн для немовлят в Хмельницькому ви точно знайдете.

Акватренування для новонароджених супроводжуються такими позитивними наслідками:

  • зміцнюється імунітет малюка;
  • поліпшується кровообіг організму;
  • вода ефективно замінює вмілі руки масажиста;
  • розвивається дихальна система дитини.

Висновок вчених з усього світу однозначний: раннє плавання - корисна методика всебічного розвитку, яка повинна бути доступна кожному малюкові. Тому дитячий тренер з плавання потрібен з перших днів життя дитини.

Індивідуальні уроки плавання в Хмельницькому

Групові заняття в басейні проходять весело і подобаються як мамам, так і дітям. Це дуже хороша можливість спілкуватися, перебуваючи в декреті. А дитина вчиться живому спілкуванню за межами рідного дому, що теж дуже корисно.

Але в деяких випадках необхідні індивідуальні заняття мами (або тата) з малюком і акватренером.

  1. До віку трьох місяців, з двох тижнів починайте плавання для немовлят. Хмельницький не може похвалитися спеціальним басейном для новонароджених, але домашня ванна цілком підійде.
  2. Коли ви починаєте відвідувати басейн, малючкове плавання складається з безлічі вправ і підтримок, індивідуальні заняття допоможуть вам їх освоїти.
  3. Просто за бажанням батьків, якщо ви відчуваєте себе комфортно на заняттях з тренером без сторонніх, це ваше право.

У деяких випадках інструктор може індивідуально займатися з малюком у воді, поки мама чекає на суші. Такий метод практикується рідко, малюку потрібна поруч рідна людина, все методики раннього розвитку включають активну участь мами (або тата).

Вибирайте зручний формат, і приступайте до занять плаванням якомога раніше. Подаруйте дитині радість веселого розвитку, без примусу і зобов'язань. Результат побачите точно: міцний здоровий відкритий малюк, без зайвих страхів і зажимів. Плавання цьому дуже сприяє.