Школи в місті Кривий Ріг

Карина Князєва

Акватренер Карина Князєва: від плавання з донечкою до мрії про власний басейн! Вона не знала про малючкове плавання, поки не довелося шукати інструктора донечці Мирославі. За рекомендаціями лікарів...

Переглянути м. Кривий Ріг
068 870 51 73

Групові заняття в басейні для дітей приносять більше користі, ніж інші види фізичних навантажень. Користь плавання давно доведена, в європейській практиці педіатри рекомендують батькам записувати дитину на плавання з перших днів. 
Сьогодні раннє плавання доступне й українським малюкам, школа Water Baby готує спеціалістів за професією “інструктор малючкового плавання” по всій Україні. Дитячі басейни в Кривому Розі можуть відвідувати діти з тримісячного віку, а до того сертифікований акватренер буде займатися з немовлям в домашній ванні. 

Дитячий тренер з плавання

Система спортивних шкіл, яка передбачала професійне плавання для дітей, існувала ще з радянських часів. Вона націлена на підготовку спортсменів, відповідно тренери цих закладів починають працювати з дітьми у віці 6-7 років, раніше складно навчити малюка, та й дитині, відверто кажучи, користі від професійного плавання в маленькому віці не буде.
Плавання для немовлят Кривий Ріг почав розвивати недавно, але все більше батьків цікавляться цим видом раннього розвитку. Але практикувати самостійно лікарі не радять, краще звернутися до професійного інструктора малючкового плавання. Така людина повинна пройти спеціальну підготовку, що містить:

  • теоретичний курс, в тому числі глибокі знання про фізіологію та психологію новонароджених,
  • спеціальний курс домедичної допомоги,
  • практичне напрацювання навичок роботи з немовлятами в домашній ванні та в басейні. 

Сертифікований тренер для немовлят в Кривому Розі розуміється на індивідуальних особливостях кожної дитини, знає як працювати з аквафобіями та практикує усвідомлене пірнання малюків. Вашій дитині потрібен саме такий спеціаліст, тоді раннє плавання користь принесе неодмінно. 
Зауважте, що домовлятися з акватренером краще заздалегідь, бо щойно заживе пупкова ранка, ваш малюк може розпочинати активно плавати та пірнати в домашній ванні. 

Для чого і як вчити плавати немовля?

Заняття з раннього плавання швидше нагадують приємні розваги у воді, а не професійне освоєння стилів плавання. Спершу інструктор покаже батькам, як правильно виконувати проводки та пояснить, що таке усвідомлене пірнання. 
Індивідуальні уроки плавання з тренером можна продовжити в басейні, але групові заняття дають більше можливостей для спілкування як малюкам, так і мамам. Не забувайте, що залученість батьків до раннього розвитку відіграє вирішальну роль. Тому, навіть на індивідуальних заняттях передбачено участь мами (або тата) та малюка. Заняття, де у воді лише акватренер та дитина, проводять вкрай рідко.
Раннє плавання користь приносить не досягненнями, що вимірюються швидкістю або часом. Педіатри радять відвідувати басейн для немовлят з кількох причин.

  1. Підвищення стійкості дитини до перепаду температур та укріплення імунної системи.
  2. Покращення кровообігу організму малюка через вплив на шкіру та дрібні кровоносні судини.
  3. Позитивний вплив на бронхо-легеневу систему завдяки тренуванню правильного дихання.
  4. Завдяки активності плавання для немовлят в басейні сприяє хорошому сну та апетиту, відповідно малюк задоволений та відкритий вивчати новий світ.

Роками практики перевірено, що діти, які відвідують басейн для малюків, менше хворіють, активно розвиваються та відкриті до спілкування. 

Дитячий басейн в Кривому Розі

Малючкове плавання Кривий Ріг розвиває активно і попит на нього величезний, тому знайти басейн для дітей не просто. Вимоги до таких закладів високі: вони безумовно повинні відповідати санітарним нормам України та бути комфортними для мам і малюків. 
Інструктор малючкового плавання порадить вам, де поплавати в Кривому Розі з дитиною та допоможе знайти найкращий заклад. Звертайте увагу ще на такі моменти, як віддаленість басейну від дому та графік його роботи: в теплу пору року так приємно прогулятися після занять по свіжому повітрі.