Школи в місті Луцьк

Ольга Вегера

Ольга Вегера: від Чемпіонки України з плавання до висококласного тренера для малюків Ольга на власному досвіді переконалась скільки користі і радості приносить плавання, яку свободу і задоволення вон...

Переглянути м. Луцьк
095 555 14 77

Любов до води і плавання в ній закладається нам природою, адже перші 9 місяців ми всі перебували у водному середовищі, яке було для нас комфортним. У людини не має вродженого страху води, до того ж раннє плавання підкріплюється безумовними рефлексами. Опинившись в обіймах водної стихії, малюки з народження знають, що робити: вони починають активно рухати ручками і ніжками, щоб втриматись на поверхні, але їм необхідна допомога і підтримка.

Середовище для безпечного і корисного плавання для дітей у Луцьку забезпечує школа Water Baby. В спеціальному басейні для новонароджених з дітками займається інструктор малючкового плавання. Він контролює процес, слідкує за фізичним та емоційним станом дитини, вчить батьків, як правильно знайомити малюка з водою. Дитячі басейни нині є в багатьох українських містах. Однак опанування стихії починається вдома, тому батькам потрібно бути проінформованими і готовими заздалегідь.
Як вчити плавати немовля?
Перше знайомство з водою відбувається під час першого купання у ванні. Щодо цього у нашого народу існує безліч повір’їв та прикмет, як от:

 • Воду обов’язково кип’ятили, при чому, для дівчаток її мали гріти тільки у високій каструлі, щоб була стрункою і не накривати кришкою, бо довго не вийде заміж;
 • В купіль додавали відвари трав, молоко. Хлопчикам додавали дубове листя, щоб був сильним, дівчаткам – калину, щоб була вродливою.
 • Не можна було купати дитя у присутності сторонніх, щоб не зурочили;
 • Малюків часто купали замотаними в пелінку, щоб вони не махали ручками і ніжками, не бризкали собі в обличчя воду, щоб вона не потрапляла у вушка.

Нині ми вже відійшли від більшості цих народних прикмет і сучасні батьки знають, що:

 • Раннє плавання приносить користь і хаотичні рухи – це природні рефлекси, їх необхідно розвивати, а не стримувати пеленанням;
 • Якщо «сторонній» – дитячий тренер з плавання, то його присутність вкрай необхідна, особливо під час навчання у басейні для немовлят;
 • Що воду кип’ятити не треба, як і купувати окрему ванночку, якщо вдома є звичайна ванна. Однак про якість води потрібно подбати. Плавання немовлят у Луцьку в школі Water Baby проходить спеціальному басейні для малюків з водою, очищеною неагресивними речовинами, адже хлор, який часто використовують у штучних водоймах, шкідливий для малечі.  

Є декілька думок, щодо того, з якого віку можна водити в басейн. Навчання плаванню дітей у місті Луцьк варто починати, коли у малюка повністю заживає пуповина, у віці від 2-3 місяців, якщо немає медичних протипоказань. Однак перші кроки батьки можуть робити вже вдома:

 1. Підготувати воду потрібної температури: для перших купань вона має бути в межах 34-37 градусів. І надто холодна, і гаряча вода шкідливі для маленького організму.
 2. Бути спокійними і рухатись плавно та розмірено, щоб маля не лякалося.
 3. Не боятися намочувати вушка, обличчя. Якщо дитина намагається рухати ручками і ніжками – не стримувати рухів.
 4. Після купання загорнути крихітку в теплий рушник.

Плавати і пірнати краще вчитися з професійним дитячим тренером з плавання у м. Луцьк.


Професійне плавання для дітей у Луцьку
Тренер з плавання для немовлят у місті Луцьк – це людина з відповідною освітою, знаннями, навичками, яка знає як організувати плавання немовлят в басейні, щоб воно не лише сприяло гармонійному фізичному та емоційному розвитку, а й приносило задоволення і дітям, і батькам.
Ви можете обрати індивідуальні уроки плавання з тренером чи групові заняття в басейні для дітей – це залежить лише від уподобань батьків.
Малючкове плавання в Луцьку проходить у спеціальному басейні для дітей. Тут вода має високі показники якості, очищається лише безпечними засобами, температура води і повітря оптимальні для немовлят.
Якщо ви ще не визначились, де поплавати в Луцьку з дитиною та обираєте басейн для малючкового плавання – ласкаво просимо у школу WaterBaby!