Школи в місті Львів

Юлія Роборецька

Акватренер Юлія Роборецька: перетворила дитяче захоплення в улюблену професію Вона любила плавати завжди. З трьох років Юля відвідувала басейн та знає про користь плавання для дітей на власном...

Переглянути м. Львів
067 888 47 83
Марічка Сарабун

Акватренер Марічка Сарабун: черпає натхнення в посмішках малюків і не уявляє собі роботи без дітей Вона з дитинства мріяла бути педагогом та не могла пройти повз жодну коляску з немовлям. Освіту от...

Переглянути м. Львів
099 477 55 14

Історія раннього плавання почалася ще в середині минулого століття. Професії "інструктор малючкового плавання" тоді не існувало, але були батьки, які шукали найкраще для своїх дітей. Вони не просто зацікавилися, як вчити плавати немовля, а займалися раннім розвитком малюків.

Раннє плавання користь для здоров'я дитини

Коли мова йде про плавання немовлят в басейні або великій ванні, слово “раннє” можна замінити на “природне”. Це методика, в основі якої лежить гармонійний розвиток дитини завдяки зануренню в середовище, до якого вона звикла за час перебування в утробі матері.

Басейн для немовлят передбачає безпосередню участь мами або тата в процесі. Інструктор малючкового плавання показує вправи та контролює процес, але довіряти малюк може тільки рідній людині. Це закладено природою, тому всі методики раннього розвитку побудовані на залученості батьків.

Плавання немовлят в басейні приносить таку користь:

  • профілактика плоскостопості та сколіозу,
  • легкий гідромасаж, особливо корисний для дітей з гіпертонусом,
  • розвиток дихальної системи,
  • тренування серцево-судинної системи,
  • позитивний вплив на нервову систему завдяки розслабленню у воді,
  • укріплення імунітету малюка.

Тому можете сміливо займатися плаванням в домашній ванні з двох тижнів, та починати відвідувати басейн для малюків з трьох тижнів. Але самодіяльність тут ні до чого, тренер з плавання для немовлят в Львові покаже вам, як робити все правильно.

Навчання плаванню дітей Львів

Європейська методика раннього плавання від школи Water Baby вже доступна по всіх великих містах України. Тому ваш малюк має змогу вирости сильним та здоровим, полюбить воду на все життя та навіть не здогадуватися, що таке аквафобія.

Дитячі басейни в Львові, як приватні, так і комунальні, відповідають чинним санітарним нормам України. Вибирайте той, куди вам буде зручно добиратися.

Професійне плавання для дітей починається в сім років, але малючкове плавання закладає надійну основу для наступних звершень. Тому не потрібно зволікати, шукайте контакти інструктора завчасно.

Групові заняття в басейні для дітей ― це ще й чудова нагода мамам поспілкуватися в задоволення. А у щасливих мам, як відомо, ростуть щасливі діти.