Школи в місті Маріуполь

Басейн для малюків з екстремального захоплення окремих батьків-новаторів давно перетворився у загальноприйнятий стандарт раннього розвитку. Сучасні європейські мами навіть не роздумують над питанням: раннє плавання користь чи шкода? Вони записують дітей в басейн для немовлят відразу після народження за рекомендацією лікарів.

В Україні також все більшої популярності набуває малючкове плавання Маріуполь також підтримує такий підхід до раннього розвитку немовлят. Хоча сертифікований інструктор малючкового плавання складає тут графік занять на кілька місяців вперед: кількість охочих батьків постійно зростає.

Як вчити плавати немовля в домашній ванні?

Дев'ять місяців малюк провів у водному середовищі, тому занурення в теплу воду дарує йому знайомі відчуття легкості і комфорту. Починати заняття можна вже з двох тижнів, плавання для немовлят Маріуполь пропонує в такому віці.

Плавання в домашній ванні складається з цілого комплексу вправ на суші та у воді, це своєрідна гімнастика, яка дуже корисна для малюків. Вплив раннього плавання на організм дитини проявляється в трьох напрямках:

  1. Гармонійний розвиток.
  2. Загартовування.
  3. Профілактика хвороб.

Педіатри навіть рекомендують займатися плаванням для лікування цілого ряду хвороб: кривошиї, дисплазії кульшових суглобів, гіпертонусів, гіпотонусів, кольок, запорів. Спершу це будуть індивідуальні уроки плавання Маріуполь може похвалитися сертифікованим акватренером школи Water Baby. Це високий рівень професіоналізму, якому ви можете довіряти.

Інструктор малючкового плавання візьме весь процес під свій контроль та відповідальність, покаже вам всі вправи та підтримки. А ще пояснить, що таке свідоме занурення, кидати малюка у воду спираючись на вроджений рефлекс затримки дихання не можна в жодному випадку.

Особливих вимог до дезінфекції домашньої ванни немає, досить її добре вимити та напустити чистої води, кип'ятити яку зовсім немає потреби.

Плавання немовлят в басейні

Починаючи з трьох місяців можна переходити на велику воду: групові заняття в басейні для дітей такого віку вже до снаги. Малюки плавають разом з мамами у невеликих групах, хоча можна обирати індивідуальну форму заняття для мами та дитини з інструктором.

Які переваги мають групові заняття в басейні для дітей?

  • Безпека: дитячий тренер з плавання добре знає, як займатися з немовлятами, на відміну від мам, які отримали досвід по відео в інтернеті.
  • Розвага: у віці трьох місяців малюки вже з великим задоволенням вивчають світ довкола, а тут вони чудово проводять час в компанії однолітків.
  • Спілкування для матусь: найкраща профілактика післяпологових депресій.

Індивідуальні уроки плавання Маріуполь теж пропонує, вони будуть навіть дуже корисні для перших занять в басейні. Так інструктор з малючкового плавання може приділити вам та дитині максимум уваги.

Басейн для малючкового плавання слід обирати такий, в якому вам буде зручно займатися. Зверніть увагу на розміри басейну, температуру води та повітря, режим роботи протягом року, віддаленість від вашого дому. Дитячі басейни в Маріуполі відповідають санітарним нормам, тому для малючкового плавання вони підходять.

Тренер з плавання для немовлят в Маріуполі

Ще кілька років тому знайти сертифікованого інструктора малючкового плавання в Маріуполя було складно. Життя йде вперед, сьогодні випускники найкращої в Україні школи Water Baby до ваших послуг.

Дитячий тренер з плавання для найменших:

  • прийде до вас додому, щоб провести акватренування в домашній ванні;
  • запропонує групові заняття в басейні для дітей;
  • проведе індивідуальні заняття для вас та малюка.

Всі методики раннього розвитку базуються на безпосередній участі мами або тата, найближчих людей, яким дитина може довіряти. Але професійний інструктор малючкового плавання контролює процес, вчить батьків бути акватренером для власної дитини.

Тісна співпраця мами та інструктора дає чудовий результат: малюк щасливий та задоволений, він з нетерпінням чекає наступного заняття з раннього плавання.

Зволікати з пошуком інструктора не варто, записуватися потрібно завчасно. Найкраще познайомитися з акватренером ще до пологів, потім на це може банально не вистачити часу.

Професійне плавання для дітей починається в старшому віці, після семи років. Але це вже зовсім інша історія. Малючковим плаванням слід займатися для задоволення, а не заради досягнення високих спортивних результатів. На все свій час.