Школи в місті Мукачево

Тетяна Балог

Акватренер Тетяна Балог - мої марні пошуки інструкторів для своїх дітей в нашому місті привели мене в цю професію. У невеликих містах є молоді мами, які й не чули про малючкове плавання. Тетяна - н...

Переглянути м. Мукачево
+380663341647

Тренер з плавання для немовлят в м. Мукачево

Варто знати про те, що тренер з раннього плавання - це в першу чергу сертифікований фахівець, який досконало володіє:

  1. Методикою поводження з малюками.

  2. Технікою навчання плаванню дітей.

  3. Необхідними знаннями у сфері дитячої психології .

Інструктор з малючкового плавання не обов'язково повинен бути чемпіоном чи майстром спорту. Слід пам'ятати, що не кожен майстер спорту або чемпіон може навчити Вашу дитину полюбити воду і впевнено оволодіти навиками поводження у воді через відсутність здатності до викладання. Тому, не варто звертати особливу увагу на особисті досягнення тренера, краще зверніть увагу, як сприймає інструктора Ваша дитина, чи виникає взаємозв’язок між малюком і тренером, чи прислуховується немовля до порад та вказівок тренера. Вам потрібна людина, якій вдасться контролювати і направляти на вірний шлях дії малюка у воді. Невід’ємною складовою відносин між інструктором і дитиною є довіра. Якщо малюк довірятиме тренеру, то швидко освоїть нові вміння. Тренер розуміє, що методи навчання мають бути для дитини комфортними та цікавими.

Для дітей заняття у воді перетворюються на веселу та захоплюючу гру, а все завдяки тому, що інструктор індивідуально підбирає програму для кожного малюка, враховуючи, що немовлята по-різному сприймають воду.

У перший період дитина долає свої страхи, адаптується до температурного режиму, соціалізується та знайомиться з новим, а вже далі отримує задоволення, користь та позитив від занять.

Тренери готові ділитися з батьками та малюками набутим досвідом та вміннями. Ви і Ваша дитина відчуватимете впевненість під керівництвом досвідченого інструктора, який з відповідальністю ставиться до своєї роботи.

 Групові заняття в басейні м. Мукачево для дітей

Окрім наявності індивідуальних уроків плавання з дитиною, у батьків є також можливість записатися на групові заняття в басейні.

Перші групові заняття у басейні хвилюючі як для батьків, так і для дитини. Дуже важливо, щоб заняття для малюка несли позитивні переживання, а тому важливо створити відчуття комфорту.

Все нове навіть для дорослих є стресовим. В першу чергу потрібно познайомитись з приміщенням, а саме – з басейном та його складовими (переодягальня, душова). Потурбуйтеся про те, щоб у перший день заняття Ви мали всі необхідні речі, такі як:

  • аквапамперс для дитини;
  • шапочки для плавання. 

На заняття намагайтеся приходити заздалегідь, щоб без поспіху переодягнутись.

Обов'язково дайте знати інструктору, що ви перший раз на занятті. Якщо Ваш малюк чудово реагує на все, що відбувається, то можна сміливо брати участь у заняттях.  Коли ж малюк стурбований та плаче то інструктор покаже ігрові вправи, що дозволять дитині адаптуватися і допоможуть малюку отримувати радість від спілкування з водою.

Батькам необхідно максимально розслабитися, адже дуже часто малюк буває капризний через надмірно напружений внутрішній стан батьків.

Довіртеся інструктору, тому що це Ваш помічник, який максимально спробує допомогти, щоб заняття пройшо чудово.

В процесі групових занять між дитиною та мамою (або татом) налагоджується емоційний контакт, прокращуються відчуття довіри, почуття любові та близькості.

Основний принцип групових занять - навчити батьків та дітей позитивному спілкуванню з водою, а також зміцнити організм малюка.

Не менш важливу роль відіграє і комунікативна функція у ході занять, де дітки взаємодіють з іншими дітками, а батьки виступають, як помічники.

Заняття у воді поруч з батьками дозволять відчути малюку всебічну підтримку та взаємозв’язок, а нові знайомства з ровесниками покращать сприйняття світу і подарують можливість стати частиною великої та дружньої команди.