Школи в місті Миколаїв

Михайло та Вікторія Заводськови

Акватренери Михайло та Вікторія Заводськови: пошук найкращого для власної дитини привів до малючкового плавання Вони звикли робити все разом, а не ділити обов’язки. Спільна радість від народж...

Переглянути м. Миколаїв
093 352 32 13

Раннє плавання ― це всесторонній розвиток малюка, який доступний з перших днів життя. Звичайна домашня ванна, яка сьогодні є у кожній квартирі, ― це найкращий басейн для малюків з двох тижнів (або з моменту загоєння пупкової ранки). Тут немовляті буде достатньо місця, щоб плавати та пірнати до досягнення тримісячного віку. 
Забронювати місце на індивідуальні уроки плавання з тренером радимо заздалегідь, ще під час вагітності. Адже після народження малюка у молодих батьків з'являється стільки клопотів, що може просто не вистачити часу. А досвідчений тренер з плавання для немовлят в Миколаєві підкаже, як правильно купати дитину вперше та надасть вичерпну відповідь на безліч запитань.

Раннє плавання: користь чи мода?

Навколо методик раннього розвитку завжди багато розмов та міфів, сертифікований інструктор малючкового плавання може все пояснити батькам та розвіяти сумніви. Якщо всередині минулого століття на плавання для немовлят дивилися, як на експеримент, то роки досліджень та практики довели: це найкращий метод природного розвитку дітей. 
Батьки хочуть дати своїм дітям найкраще, а там де є попит, пропозиція з'являється відразу. Але щоб раннє плавання справді приносило користь, потрібно дотримуватися правил:

  • не експериментуйте, подивившись відео в Інтернеті, плавання для немовлят в Миколаєві проводять досвідчені акватренери;
  • отримайте рекомендації педіатра перед початком занять, деякі проблеми зі здоров'ям дитини можна вирішити за допомогою плавання;
  • створіть умови для регулярних занять, бажано проводити акватренування в один і той самий час.

Зверніть увагу на те, що тренер, який знає як вчити плавати немовля, проходить спеціальне навчання та може показати відповідний документ про успішне його завершення. Вимагати такий документ ― це ваше право та обов'язок. 
Професійне плавання для дітей починається вже у шкільному віці, тому на все свій час. У малючковому плавання важливо, щоб дитина отримувала задоволення від процесу, а не показувала певні результати. Тут не ставлять вимог та не порівнюють, а дитячий тренер з плавання для немовлят допомагає та підказує, а не заставляє та спонукає до дії. 
Активний розвиток плавання для дітей в Миколаєві пояснюється не даниною моді, а усвідомленим батьківством, яке приходить на зміну старим методам виховання та сприяє формуванню нового здорового покоління.

З якого віку можна водити дитину в басейн?

Коли малюку виповнюється три місяці, плавати та пірнати у ванні стає некомфортно, тому приходить час батькам шукати басейн для дітей. Це не просте завдання, навіть у великих містах складно такий знайти. 
Хороший басейн для малючкового плавання повинен відповідати цілому ряду вимог:

  1. Відповідати санітарним нормам України та дотримуватися певного температурного режиму.
  2. Мати відповідні розміри (глибина до 1,2 м).
  3. Працювати без перерв на міжопалювальний сезон.
  4. Знаходитися недалеко від дому, щоб добирання в басейн не займало багато часу.
  5. Зручні душові, передягалки та кімнати відпочинку теж стануть перевагою басейну для немовлят. 

Де поплавати в Миколаєві з дитиною підкаже акватренер, який точно знає відповідь на це запитання. Тому знайти контакти сертифікованого інструктора ― це вже половина справи.
Починаючи з трьох місяців можете сміливо записуватися на групові заняття в басейні для дітей. Це цікаво та корисно не лише для малюків, але й для матусь. Спільні заняття сприяють встановленню тісного взаємозв'язку, який залишиться на все життя. А декретна відпустка ― це не лише час для малюка, але й нові можливості для мами. 

Малючкове плавання в Миколаєві

Сьогодні в місті працюють сертифіковані інструктори школи Water Baby ― першої та найкращої в Україні. Підготовка акватренерів відповідає міжнародним нормам, а методика раннього плавання перевірена лікарями та психологами. Тому, ви можете впевнено довірити ранній розвиток малюка людям, які знають свою справу. Навчання плаванню дітей в Миколаєві можна починати з перших днів.