Школи в місті Одеса

Жанна Пономаренко

Акватренер Жанна Пономаренко: через спортивні досягнення до високого рівня інструктора для дітей  Вона пройшла спортивну школу плавання та отримала рівень КМС, тому може навчити кожного, незал...

Переглянути м. Одеса
063 512 33 41
Альона Янкова

Акватренер Альона Янкова — нова справа завдяки невтомній енергії Завжди енергійна та весела, сповнена ентузіазму та відкрита до всього нового, вона не могла просто нудьгувати в декреті. Сперш...

Переглянути м. Одеса
+380 (97) 728 29 22

Раннє плавання - це перш за все корисна для малюка практика фізичного розвитку. Після дев'яти місяців внутрішньоутробного життя водна стихія знайома малюкові, тому в воді він відчуває себе дуже комфортно.

Раннє плавання, користь якого відома вже багатьом сучасним батькам, стає популярною методикою всебічного раннього розвитку. Сьогодні малючкове плавання в Одесі знаходиться на високому рівні.

Як вчити плавати немовля?

Слово "вчити" тут не зовсім доречно, методика раннього плавання швидше нагадує гімнастику малюка в воді, де все відбувається без зобов'язань і тільки за бажанням дитини. Досвідчений інструктор малючкового плавання допомагає батькам вивчити всі необхідні підтримки і вправи, а мама або тато постійно перебувають біля малюка і займаються разом з дитиною. Стилі плавання малюк починає усвідомлено вчити після трьох років, коли закінчується ранній період розвитку. А професійне плавання для дітей починається зі шкільного віку.

Перше купання малюка вже можна назвати малючковим плаванням, тому дуже важливо зробити все правильно і не налякати дитину. Дитячий тренер з плавання, який працює з новонародженими, допоможе молодим батькам розібратися зі складними питаннями:

 • чи можна мочити вушка малюка;
 • в яких випадках потрібна пелюшка для першого купання;
 • якою має бути температура води;
 • коли можна не кип'ятити воду і переходити на велику ванну.

А з двох тижнів можна починати повноцінні заняття з плавання в домашній ванні. Радимо познайомитися з вашим майбутнім інструктором ще під час вагітності, так ви не втратите дорогоцінний час. Послугу тренер з плавання для немовлят Одеса може запропонувати своїм маленьким жителям на високому рівні.

А коли дитині виповнитися три місяці, сміливо відвідуйте групові заняття в басейні для дітей. Тут буде цікаво не тільки малюкові, але і мамі. Час в декреті можна проводити з користю, не нудьгуючи, а розвиваючись і дізнаючись багато нового.

Басейн для немовлят в Одесі

Знайти хороший басейн для новонароджених у багатьох містах України не просто, одеситам в цьому плані дуже пощастило.

Вимоги, яким повинен відповідати ваш ідеальний басейн.

 1. Температура повітря 29 градусів.
 2. Температура води 30-32 градуси.
 3. Багаторівнева система очищення води.
 4. Сучасна система вентилювання.
 5. Комфортні роздягальні з манежем і пеленальним столиком.
 6. Сучасні чисті душі і туалети.
 7. Глибина 1,2 м найкомфортніша для того, щоб проводити плавання немовлят в басейні.

І такий басейн для дітей Одеса може запропонувати, називається він "Багатоборець". Тут проводяться як індивідуальні, так і групові заняття з плавання.

Інструктор малючкового плавання

Правильний підхід до раннього розвитку дитини вимагає відповідних знань і досвіду, і плавання не виняток. Вам потрібен не просто дитячий тренер з плавання, а сертифікований інструктор з малючкового плавання. Обов'язок батьків перевірити наявність документа, що підтверджує рівень акватренера. Не зайвим буде дізнатися відгуки інших батьків.

Раннє плавання корисно і безпечно, якщо робити все правильно, тому вам і потрібна допомога досвідченого фахівця з раннього плавання. Дитина повинна відчувати себе легко і вільно, із задоволенням занурюватися в воду і весело плескатися у ванні або басейні. Навчання плаванню дітей, як спортсменів, не може бути розпочате раніше 7 років.

Справжній інструктор добре знає, що таке свідоме пірнання малюка, а не занурює непідготовлену дитини у воду. Рефлекси новонародженого з віком згасають, це необхідно для нормального розвитку дитини. Тому дітей відразу вчать пірнати по команді: "Раз, два, три ... Пірнаємо!". Спочатку просто поливають головку малюка теплою водою, поступово приступаючи до занурення в воду. Поспіх в пірнанні нікому не потрібний.

Плавання для немовлят Одеса, як прогресивне місто, розвиває швидкими темпами. Але серед досвідчених акватреніров нерідко зустрічаються самоучки, яким не варто довіряти. Всеукраїнська федерація інструкторів малючкового плавання видає сертифікат тільки тим, хто успішно пройшов курс навчання і принесе користь вашому малюкові. Довіряйте справжнім професіоналам, а не псевдоінструкторам.