Школи в місті Рівне

Наталія Мельник

Сертифікований тренер WaterBaby Наталія Мельник ― успіх через покликання Вона реалізувала себе, як прекрасна дружина та чудова мама двох діток. Але бажання знайти щось особливе не давало спокою. За...

Переглянути м. Рівне
+380 (96) 609 77 26
Антончук Тетяна

Інструктор Тетяна Антончук: шлях до груднічкового плавання через давню мрію Вона колись хотіла працювати з дітьми, але робота вихователя в садочку було безперспективно. Тому вибрала професію бухгал...

Переглянути м. Рівне
068 80 80 500
Юлія Шепелюк

Інструктор Юлія Шепелюк: високий рівень майстерності, відточений роками практичної роботи Груднічкове плавання знайшло Юлію, бо професіоналізм відразу помітний. З раннього віку вона займалася худож...

Переглянути м. Рівне
097 80 49 534
Ірина Кректун

Сертифікований тренер WaterBaby Ірина Кректун "Без правильного способу життя  ми ніколи не одержимо здорового покоління" З раннім плаванням Ірина познайомилася коли стала мамою. Б...

Переглянути м. Рівне
+380961033459
Зоряна Остапчук

Акватренер Зоряна Остапчук: декрет наштовхує на нові цінності. І нову професію. Зоряна завжди мала тяжіння до роботи, де може ділитися своїми знаннями та повчати в хорошому сенсі. В принципі, профе...

Переглянути м. Рівне
0976455662
Ірина Соловей

Акватренер Ірина Соловей -  на своєму, вже подвійному материнському досвіді знає, наскільки важливим є раннє плавання для малюків і ... мам. І тепер готова допомагати іншим вже як дипломований фа...

Переглянути м. Рівне
+380500161578
Інесса Нечеснюк

Акватренер Інесса Нечеснюк - одного разу прийняла спонтанне рішення пов’язати своє життя з двома улюбленими стихіями - дітьми та водою. І ще жодного разу не пошкодувала.  Інесса Нечеснюк...

Переглянути м. Рівне
+380967520406
Ірина Сливинська

Сертифікований тренер Water Baby Ірина Сливинська ― головним  скарбом  життя  є  здоров’я вашої дитини, а  щоб  його  зберегти, потрібно багато про що знати....

Переглянути м. Рівне
+380680302674

Раннє плавання допомагає зміцнити імунітет, правильно підібрати фізичне навантаження для кожного малюка, сприяє гармонійному емоційному розвитку дитини. Існує також цілий ряд захворювань, при яких лікарі рекомендують лікувальне плавання для дітей.

Але є одна обов'язкова умова: плавання для немовлят необхідно починати з професійним інструктором. Самодіяльність може тільки нашкодити. Сьогодні в Україні активно розвивається плавання для немовлят, відкриваються спеціальні басейни для дітей, і місто Рівне можна назвати епіцентром раннього плавання в нашій країні.

Корисні поради молодим батькам

Якщо у вас народився первісток, всі хочуть допомогти і дати пораду: від бабусь до сусідів. І часто на голову батьків сипляться суперечливі поради, особливо щодо купання новонародженого. Вислуховувати їх доведеться напевно кожному, а от що застосовувати на практиці - залежить тільки від вас.

Щоб не відбити охоту дитині плавати на все життя, а навпаки подарувати любов до води, існує кілька простих правил.

  1. Найкраще починати навчання плаванню дітей з першого купання немовляти. Ви повинні бути спокійні і впевнені в своїх діях, інакше маляті передаються ваші страхи. Всі рухи повинні бути повільними, щоб не налякати дитину, розмовляйте ласкавим голосом, і не бійтеся намочити вушка. А після плавання обов'язково закутайте малюка теплим рушником, яке можна попередньо нагріти феном.
  2. Привчайте малюка до свідомого пірнання. Досвідчений інструктор покаже, як це робити правильно. Тоді дитина вчиться затримувати дихання під водою, і ніколи не буде боятися мити голову.
  3. Правильно підбирайте температуру води. Занадто гаряча вода шкідлива для серцево-судинної системи малюка.
  4. Купувати маленьку ванну і кип'ятити воду немає необхідності. Так ви просто ускладнюєте собі життя. Як тільки пупок заживе, дитина може плавати в звичайній ванні. І буде це робити з великим задоволенням.

Але не експериментуйте над малюком внаслідок відео малючкового плавання, якого ви надивилися в Інтернеті. Звертайтеся до сертифікованих інструкторів школи Water Baby.

 

Малючкове плавання вдома

Приблизно через два тижні після народження здоровий малюк прекрасно адаптується до домашньої обстановки і готовий приступати до перших уроків плавання. Тому свідомі батьки вивчають питання, як навчити дитину до року плавати, ще під час вагітності і підшукують досвідченого акватренера.

 

Оскільки раннє плавання в Рівному перебуває на високому рівні, маленьким жителям цього міста дуже пощастило. Радимо запросити вашого майбутнього інструктора на перше купання малюка, він допоможе розвіяти всі страхи і дасть правильні відповіді на всі питання. А коли малюкові виповниться два тижні, індивідуальні уроки плавання для дітей можна починати по заздалегідь узгодженому графіку, в місті Рівне ви точно знайдете свого кращого акватренера.

Формат занять може бути різною: інструктор може сам приходити на всі заняття з вашим малюком або навчити вас правильних підтримок і контролювати процес раз в тиждень.

Не відкладайте знайомство дитини з водною стихією до старшого віку. Виповнилося два тижні? Значить пора починати акватренування в домашній ванні в Рівному.

 

Раннє плавання в басейні

Питання де поплавати в Рівному з дитиною стане для вас актуальним, коли малюкові виповниться три місяці. Саме в цьому віці фахівці радять починати заняття в басейні.

Формат занять може бути різним:

  • індивідуальні заняття дитини з тренером;
  • індивідуальні заняття малюка з мамою (або татом) під керівництвом інструктора;
  • групові тренування мам і малюків в невеликій компанії.

Звичайно, на індивідуальних заняттях інструктор приділяє максимум часу і уваги вашій дитині. Але групові заняття, які пропонує басейн дитячий в Рівному, дуже подобається мамам. Тут панує така дружня обстановка, яка не залишає жодного шансу післяпологовим депресіям і сумним думкам.

Всі знають, чим корисне плавання для дітей. Малюки ростуть здоровими і міцними, після занять в басейні добре сплять, їх мами ніколи не скаржаться на поганий апетит у дитини. І зовсім не бояться води, а це значить ніякого страху і незрозумілих для батьків істерик під час миття голови.

Тому, сміливо приступайте до активних тренувань в басейні, як тільки малюкові виповнилося три місяці. Тим більше, що вам так пощастило: басейн для немовлят в Рівному - один з найкращих в Україні.

Сьогодні раннє плавання Рівне поширює по всій Україні, тому тут ви точно знайдете сертифікованого інструктора і хороший басейн. Не пропустіть свій шанс дати дитині правильний розвиток з перших днів.

Басейн Акварай Рівне для дітей від трьох місяців чекає ваших малюків. Приєднуйтесь до здорового руху виховання маленьких геніїв.