Школи в місті Сарни

Ірина Пецкова

Акватренер Ірина Пецкова: вчить плавати кожного із задоволенням   Вона за освітою педагог та біолог, тому добре знає про користь плавання в будь-якому віці. Ірина вирішила не зупинятися на...

Переглянути м. Сарни
0971673851

Плавання корисне в будь-якому віці, а починати заняття можна з перших днів життя. Безумовно, професійне плавання для дітей, з вивченням стилів плавання і спортивними досягненнями, починається зі шкільного віку і викладає його дитячий тренер з плавання в спортивній школі. А ось раннє плавання в Сарнах пропонують починати з двох тижнів, і для цього в місті є необхідні умови.

Інструктор малючкового плавання

Вам потрібний акватренер, який пройшов спеціальне навчання і знає, як вчити плавати немовля. Інструктор, який є представником всеукраїнської федерації малючкового плавання в вашому місті - найкращий варіант. Вам пощастило, плавання для немовлят в Сарни забезпечено таким тренером.

Справжній інструктор знає, як купати новонародженого, розбирається в питаннях дитячої фізіології і психології немовлят, проводить заняття в спокійній обстановці, без сліз і істерик малюка. Саме таким має бути раннє плавання, користь якого широко відома. Уникайте акватренерів-самоучок, вони можуть нашкодити дитині.

Раннє плавання в Сарнах можна починати з двох тижнів в домашній ванні, як тільки заживе пупкова ранка у малюка. Заняття включають:

  • вправи на суші;
  • вправи у воді;
  • підготовку до пірнання;
  • свідоме пірнання.

Плавання для немовлят в басейні стане продовженням розпочатих тренувань після того, як малюку виповниться три місяці.Сарни забезпечені басейном з плавання для немовлят.

Не забувайте, що ранній розвиток малюка є найбільш ефективним при безпосередній участі мами чи тата, найближчої дитині людини. Пізнання світу навколо в цьому періоді відбувається через реакцію батьків на все, що відбувається. Відчуваючи вашу впевненість, басейн для малюків стане безпечним місцем, а водна стихія буде викликати довіру.

Часто відбувається так, що займаючись з малюком раннім плаванням під наглядом хорошого акватренера, мама сама позбавляється від аквафобії.

Групові заняття в басейні для дітей

Після трьох місяців мама з малюком може відвідувати групові заняття, де плавають не більше як вісім мам з карапузами, або замовити індивідуальні уроки плавання. Сарни розвинене місто в сфері раннього плавання.

Все залежить від індивідуальних переваг мами, але слід зазначити, що заняття в невеликих групах проходять дуже весело. У декреті часто не вистачає компанії, а постійна зацикленість на дитині може навіть викликати депресію. Басейн для немовлят в Сарнах може стати вашим клубом за інтересами, де у вас з'являться нові друзі.

Раннє плавання - дуже корисне заняття як для малюка, так і для мами. Між вами встановлюється особливий зв'язок, дитина отримує впевненість і почуття свободи, а мама дізнається багато нового і корисного. Так що варто дізнатися, де знаходяться дитячі басейни в Сарнах ще під час вагітності. І познайомитися заздалегідь зі своїм майбутнім інструктором з раннього плавання.