Школи в місті Шостка

Олена Батрак

Акватренер Олена Батрак - після марних пошуків інструктора для свого новонародженого сина вирішила стати першою в місті! Про те, що малючкове плавання - чи не найперший засіб при дисплазії у малюкі...

Переглянути м. Шостка
+380689051862

Плавання для немовлят в м. Шостка

Раннє плавання на перших тижнях життя малюка важливе тим, що у немовляти залишаються вроджені рефлекси, завдяки яким дитина почувається у воді комфортно, наче у материнському лоні, а також затримує вдих, пірнаючи під воду. З часом ці рефлекси послаблюються і згодом зникають взагалі. Але, якщо розпочати заняття вчасно, то вроджені навики можна не лише зберегти, а й розвинути. В такому разі дитину не доведеться згодом заново вчити плавати.

Заняття плаванням із немовлям — радість не лише для самої дитини, але й для батьків. Це дуже миле і зворушливе видовище, від якого можна і потрібно отримувати максимум задоволення усім учасникам, однак для цього потрібно як слід підготуватися.
Про що слід пам’ятати батькам:
1. Заняття у воді повинен проводити сертифікований інструктор з малючкового плавання.
2. Проводити заняття з плавання найкраще за годину після приймання їжі малюком.
3. Дитина повинна бути в хорошому настрої. Якщо малюка щось турбує, то краще відкласти заняття, щоб у подальшому в дитини не виникало негативних асоціацій.
4. Якщо заняття проходитиме у домашній ванні, то потурбуйтеся про наступне:

  • покриття у ванній кімнаті повинно бути не ковзким, що є одним із найважливіших правил безпеки для дитини, для Вас і для тренера;
  • температура води повинна бути приблизно +36°С. У басейні вода холодніша (в  межах +33°С), саме тому починати краще вдома;
  • під час заняття уважно спостерігайте за дитиною, щоб вчасно зрозуміти, чи їй комфорто. Якщо малюк не кричить, не плаче, не намагається втекти від води, то це хороший початок. Це означає, що немовля розслабилось, почувається затишно і отримує задоволення.

Інструктор з малючкового плавання (до четвертого місяця від народження дитини) може застосовувати у домашній ванні елементи пірнання. Для немовляти цей процес відбувається природно і просто. Занурившись під воду на декілька секунд, дитина автоматично затримує дихання, а під час виринання може бути трохи схвильована та збуджена, але ніякого дискомфорту не відчуватиме. 
Індивідуальні заняття плавання з тренером в басейні м. Шостка
В першу чергу батьки дитини повинні переконатися в тому, що інструктор має відповідний сертифікат про проходження курсу навчання з малючкового плавання, оскільки саме ця людина займатиметься формуванням правильної постави і розвитком Вашої дитини.  Займатися раннім плаванням самостійно, без інструктора, небезпечно для дитини, тому що вона може або напитися води і злякатися, або травмуватися.
Індивідуальні заняття для малюків у басейні в м. Шостка  подарують Вашій дитині відчуття затишку та радості. Відчуваючи себе в цілковитій безпеці поряд з тренером, малюк навчиться самостійно триматися на воді, пірнати, долати під водою різні відстані та здійснювати активні плавальні рухи.  Навіть самі стривожені й налякані дітки дуже швидко подолають боязнь води, легко позбавляться страхів і радітимуть від спілкування із водою.
Кожна дитина є унікальною і тренер з малючкового плавання про це знає, а тому підбере для Вашого малюка індивідуальні вправи та рухи, що позитивно впливатимуть на Вашу дитину. Ретельно підібрані методи і прийоми поводження у воді позбавлять дитину від негативних емоцій, покращать її фізичний та інтелектуальний розвиток. В результаті, у малюка підвищиться імунітет, а саме основне - сформується звичка вести активний і здоровий спосіб життя.
Лише після декількох індивідуальних занять у воді батьки помітять позитивні зміни в фізичних можливостях своєї дитини. Немовля краще триматиме голівку, ставатиме на четвереньках, сідатиме та ставатиме на ніжки. Діти, які відвідують заняття систематично є більш активними та загартованими.