Школи в місті Вінниця

Марина Осипенко

Акватренер Марина Осипенко: професійний підхід лікаря до малючкового плавання Вона має вищу медичну освіту та практичний досвід роботи сімейним лікарем. Тому плавання для немовлят розглядає не як ц...

Переглянути м. Вінниця
073 077 07 03
Алевтина Шевченко

Алевтина Шевченко: пройшла шлях від мами до сертифікованого інструктора малючкового плавання Вона почала відвідувати басейн, коли очікувала народження свого первістка Артема. Акватренування для ваг...

Переглянути м. Вінниця
068 848 31 05

Плавання немовлят в басейні вже не дивина, а норма раннього розвитку та профілактика багатьох захворювань. Європейські країни давно прописали методику груднічкового плавання медичними протоколами, а інструктор малючкового плавання ― це окрема престижна професія.

Раннє плавання Вінниця, як і решта українських міст, активно розвиває сьогодні. Басейн для немовлят допоможе вашому малюкові стати відкритим до всього нового та фізично здоровим. Правильний підхід до раннього розвитку ― міцний фундамент майбутніх успіхів.

Дитячий тренер з плавання

Ви, мабуть, чули, що акватренування в домашній ванні з двох тижнів батьки можуть проводити самостійно: дитина плаває рефлекторно, тому достатньо просто занурити її у воду. Такі нісенітниці розповідають псевдоінструктори, які навчалися по відео в інтернеті. Занурення без підготовки ― страшенний стрес для немовляти. Так, дитина рефлекторно затримає дихання, адже природа заклала в нас інстинкти для виживання. Але страх перед водою матиме на все життя, це пряма дорога до аквафобії. Сертифікований інструктор малючкового плавання ніколи вам такого не порадить.

Курс “Як вчити плавати немовлят” не входить в програму підготовки тренерів для спортивних шкіл. Стилі плавання та досягнення результатів починається вже з шкільного віку, коли дитина готова до такого навантаження. Сьогодні можна також зустріти програми, адаптовані під професійне плавання дітей з чотирьох років.

Раннє плавання користь приносить в іншому:

 • підвищує стійкість організму до перепаду температур та розвиває імунну систему малюка;
 • покращує кровообіг мозку немовляти, сприяючи швидкому розвитку;
 • тренує правильне дихання та розвиває бронхо-легеневу систему дитини;
 • вода ніжно масажує шкіру дитини, тому вплив плавання можна прирівняти до професійного масажу;
 • полегшує насичення тканин киснем та покращує кровообіг організму.

Тренер з плавання для немовлят в Вінниці, який є офіційним представником Всеукраїнської федерації малючкового плавання, готовий до занять з вашим немовлям з перших днів. Наявність сертифікату про успішне проходження навчання у школі Water Baby підтверджує те, що перед вами справжній професіонал.

Групові заняття в басейні для дітей

У віці трьох місяців можна починати освоювати велику воду, імунітет дитини вже готовий до спілкування з навколишнім світом. Дитячі басейни в Вінниці відповідають санітарним нормам, тому ви точно знайдете де займатися малючковим плаванням.

Найкращий басейн для малючкового плавання порадить ваш інструктор, адже він прискіпливо його обирав. Малючкове плавання Вінниця має можливості розвиватися, це дуже добре. Записуйтесь заздалегідь, адже групи формуються у невеликих кількостях: лише вісім матусь з малятами.

Групові заняття в басейні для дітей складаються з кількох етапів:

 1. Розминка на суші.
 2. Привітання у воді, де кожна мама називає своє ім'я та ім'я малюка.
 3. Розминка у воді, складається з тих вправ та підтримок, які вже всі освоїли.
 4. Поступове усвідомлене пірнання малюків.
 5. Нові елементи та вправи.
 6. Ігри, відпочинок та розваги.
 7. Повторення вправ та пірнання для задоволення.

Басейн для малюків ― це чудова нагода для спілкування матусь, адже в декреті не варто нудьгувати. Це чудовий час, щоб відкрити для себе щось нове та цікаве. Можливо, навіть, зрозуміти, що інструктор малюнкового плавання ― професія саме для вас.

Індивідуальні уроки плавання Вінниця

Такий формат передбачає, що мама з малюком заходить у воду, де інструктор малючкового плавання показує вправи та підтримки. Роль батьків у ранньому розвитку дитини фундаментальна, тому присутність мами або тата у воді обов'язкова.

Хоча групові заняття в басейні для дітей проходять весело та цікаво, іноді все ж таки варто зупинитися на індивідуальних.

 • Перші відвідини басейну краще провести наодинці з інструктором, без великої компанії навколо. Так малюк легко звикне до нової людини.
 • Після довгої перерви для того, щоб наздогнати свою групу. Індивідуально інструктор малючкового плавання приділить вам більше уваги.
 • Якщо малюк не хоче відвідувати групові заняття в басейні для дітей та вередує. Кілька індивідуальних занять можуть змінити ситуацію.

Пам'ятайте, що кожна дитина особлива, тому не рівняйтесь на інших та не поспішайте. Малючкове плавання ― це не спорт, а чудова нагода гарно провести час разом. Професійне плавання для дітей почнеться в шкільному віці, а зараз головне полюбити воду та взяти максимум користі від занять.