Школи в місті Запоріжжя

Юлія Майєр

Акватренер Юлія Майєр: спершу плавала, щоб побороти страх, та знайшла нове захоплення й улюблену роботу! Вона почала плавати вже студенткою, а до того Юлія боялася води, що таке аквафобія, та як з...

Переглянути м. Запоріжжя
098 860 34 46

Де поплавати в Запоріжжі з дитиною цікавляться все більше сучасних батьків, бо плавання немовлят в басейні вже нікого не дивує. Як показує європейська практика, раннє плавання користь для розвитку дітей приносить однозначно. Але один важливий момент потрібно врахувати: інструктор малючкового плавання ― це окрема професія, тому перевірте сертифікат тренера, перш ніж він почне вчити немовля плавати та пірнати. 

Тренер з плавання для немовлят в Запоріжжі

Звичайні заняття в спортивній школі дітям не варто розпочинати в дошкільному віці. Тут потрібно чітко розуміти команди, не відволікатися, бути витривалим та наполегливим. Тому професійне плавання для дітей ― це спорт, яким починають займатися після 6 років.
Раннє плавання ― зовсім інша історія: воно є повноцінною методикою всебічного розвитку малюка, має величезний вплив як на фізичний, так і на психоемоційний розвиток дитини. Тому дитячий тренер з плавання для немовлят повинен:

  • знати все про особливості фізичного розвитку малюків,
  • розбиратися в дитячій психології та не боятися істерик,
  • вміти працювати з аквафобіями у дітей та дорослих,
  • знаходити індивідуальний підхід до кожного,
  • зацікавити малюка та подарувати любов до води, без страху та сліз.

Як вчити плавати немовля знає не кожен, вам потрібен сертифікований інструктор, що пройшов спеціальне навчання. З ним ви будете впевнені у тому, що даєте малюку найкраще.
Малючкове плавання Запоріжжя та інших міст України активно розвивається за допомогою навчання від школи міжнародного рівня Water Baby. Всі випускники школи, які освоїли глибокий теоретичний курс та якісно відпрацювали необхідну кількість практичних годин, отримують відповідний сертифікат. А право та обов'язок батьків ― вимагати та ретельно перевіряти документи про кваліфікацію тренера, якому довіряєте дитину.

Індивідуальні уроки плавання з тренером

Малюки готові плавати відразу після народження, хоча педіатри рекомендують дочекатися, поки загоїться пупкова рана. На це піде не більше двох тижнів, тому заздалегідь домовтеся з інструктором малючкового плавання про графік тренувань. Акватренер буде приходити до вас додому та контролювати увесь процес.
Для перших акватренувань в домашній ванні потрібно небагато, не слухайте міфи про купання немовлят, які залишились з минулого століття. Ось кілька шкідливих порад, що лунають ще й досі.

  1. Воду для купання потрібно кип'ятити. Це актуально, якщо вода з озера або річки, проточна водопровідна вода відповідає санітарним нормам та чудово підходить для купання немовлят з перших днів.
  2. Не можна, щоб вода потрапляла в дитячі вушка. У немовлят такі самі вуха, як і в дорослих, тому немає підстав для паніки.
  3. Малюка потрібно занурювати у воду лише в пелюшці. Для недоношених діток можна кілька разів використати цю пораду, але особливої потреби купати так дитину до року немає.

Молодій сім'ї не обов'язково купувати маленьку ванночку для малюка, ванни у сучасних квартирах цілком придатні для купання. Достатньо її ретельно вимити з милом, спеціальної дезінфекції не потрібно. 
Тренер з плавання для немовлят в Запоріжжі допоможе батькам розібратися з усіма запитаннями, покаже правильні підтримки та вправи, навчить малюка плавати та пірнати. А з трьох місяців можна відправлятися в басейн для дітей, щоб продовжувати акватренування.

Дитячий басейн в Запоріжжі

Тепер ви знаєте, з якого віку можна водити дитину в басейн, тому не чекайте, поки малюк підросте. Знайдіть зручний та комфортний басейн неподалік від дому та продовжуйте займатися плаванням. 
Групові заняття в басейні для дітей та мам (або татусів) проходять весело та цікаво, малюки отримують багато позитивних емоцій, загартовуються, ростуть міцними та здоровими. Діти, які плавають з перших днів, практично не хворіють, активні та цілеспрямовані, емоційно врівноважені та відкриті до всього нового.
Басейн для малюків ― це не спорт, а значно більше. Досягнення тут вимірюються не на швидкість або дистанцію. Тут закладається основа майбутніх успіхів у всіх сферах життя.
Навчання плаванню дітей Запоріжжя та інші міста України виводять на вищий рівень. Перевірені та безпечні методики раннього розвитку, сертифіковані інструктори міжнародного рівня, сучасні басейни, ― це вже не просто мрії, а реальні досягнення. Скористайтесь ними на благо вашого малюка!