Школи в місті Житомир

Анастасія Касімова

Сертифікований тренер WaterBaby Анастасія Касімова ― успіх через пошук себе. Як знайти себе? Це питання задав собі кожен, в різний період свого зростання. Чим займатись, щоб приносило і користь і...

Переглянути м. Житомир
+380 (96) 620 72 53

Плавання ― це вид фізичної активності, який має небагато протипоказань, та водночас є дуже корисним для людського організму. Для плавання практично не існує вікових обмежень: раннє плавання Житомир та інші міста України розвивають швидкими темпами. Спершу інструктор малючкового плавання приходить додому та допомагає батькам освоювати ази плавання для новонароджених. Такі заняття можна розпочинати у віці двох тижнів, обмеження існує лише для того, щоб зажила пупкова ранка дитини. А у віці трьох місяців можна сміливо починати відвідувати басейн для малюків. Якщо батьки розглядають професійне плавання для дітей, то воно починається зі шкільного віку у спортивних школах.

Дитячий тренер з плавання

Інструктор малючкового плавання ― це не проста та відповідальна професія: потрібно знати основи дитячої фізіології та психології, мати педагогічні здібності та вміти знаходити індивідуальний підхід до кожного малюка, а також володіти базовими медичними знаннями та спортивними навичками.

В Україні поширене навчання плаванню дітей Житомир, як і всі великі міста, має достатньо басейнів в дитячих садочках, загальноосвітніх та спортивних школах. Дитячі басейни в Житомирі відповідають санітарним нормам та жорстко контролюються. Тому, починаючи з трьох місяців, можете починати відвідувати групові заняття в басейні для дітей та матусь.

Але починати слід зі знайомства з сертифікованим інструктором малючкового плавання. Раннє плавання користь якого доведена дитячими лікарями, психологами, реабілітологами ― складна та відповідальна місія. Тому, навіть досвідчений дитячий тренер з плавання, потребує спеціального курсу навчання. Ось кілька порад, що допоможуть вам зробити правильний вибір.

  1. Попросіть акватренера показати сертифікат про успішне проходження навчання з малючкового плавання.
  2. Поцікавтеся, чи належить він до Всеукраїнської федерації малючкового плавання. В Житомирі точно знайдете офіційного представника цієї організації.
  3. Розпитайте враження інших матусь, які відвідують групові заняття в басейні для дітей від трьох місяців.
  4. Огляньте басейн для немовлят, в якому працює тренер.

Досвідчений та кваліфікований тренер з плавання для немовлят в Житомирі допоможе вам з перших днів знайти відповіді на запитання, як купати малюка. Час для пошуку інструктора простіше знайти під час вагітності. А його контакти знадобляться вам з перших днів.

Як вчити плавати немовля, щоб не виникло аквафобій?

Причини нераціонального страху перед водою закладаються переважно в ранньому віці. Однією з таких причин може стати помилка батьків під час першого купання малюка. Попри вроджені рефлекси затримки дихання, дитина може злякатися різкого занурення у воду.

Інструктор малючкового плавання допоможе батькам правильно купати немовля з перших днів, та пояснить, що таке свідоме занурення. Такі індивідуальні уроки плавання Житомир пропонує всім охочим, тому варто цим скористатися.

Свідоме занурення відбувається у кілька етапів:

  1. спершу малюк звикає до води у великій ванні;
  2. потім на головку дитини легенько виливають воду з горнятка, примовляючи: “раз, два, три, пірнаємо”;
  3. далі поступово занурюють личко малюка у воду під ці самі слова на кілька секунд.

Вже за кілька занять малюк звикає свідомо затримувати дихання, коли на личко потрапляє вода. А спокій та впевненість батьків заряджають немовля позитивними емоціями та спонукають бути відкритим до всього нового. Далі можна переходити в басейн для малючкового плавання та активно освоювати нові вправи і підтримки під наглядом досвідченого тренера.

Ще один важливий момент: ранній розвиток передбачає залученість батьків. Малюк довіряє мамі, тому програма плавання немовлят в басейні передбачає обов'язкову участь одного з батьків. Формат, коли інструктор займається індивідуально лише з дитиною застосовується вкрай рідко, адже малюк може лякатися не води, а чужого незнайомого оточення. А коли мама поряд, то нема чого боятися.

Якщо мама страждає на аквафобію, то відвідуючи басейн для немовлят, може сама її позбутися. Так користь раннього плавання зросте вдвічі.

Плавання для дітей ― потужний інструмент всебічного розвитку, тому варто використовувати його з перших днів. Дитячі басейни в Житомирі дають своїм маленьким мешканцям таку можливість. Тому варто нею скористатися, і дитина полюбить водну стихію на все життя. Корисні звички краще прищеплювати з раннього віку, щоб вони стали невіддільною частиною повсякденних справ.