Батькам

Індивідуальні та групові заняття в басейні

Уявіть, як Ви викладаєте у соціальні мережі, або показуєте рідним фото та відео, де Ви зі своїм малюком демонструєте підводне сальто на кілька секунд, потім граційно виринаєте з води, з гордістю обіймаєте щасливу дитину на фоні інших відвідувачів з басейну, які із захватом та заздрістю дивляться вам у слід. Ви почуваєтесь впевнено та бадьоро, без жодного натяку на післяродову депресію, оскільки тренуєтесь два рази на тиждень і тіло, завдяки плаванню, вже впевнено наближається до потрібної форми. Ви тримаєте на руках своє маля: здорове, загартоване та гармонійно розвинуте фізично, яке посміхається майже беззубою усмішкою і вже готове до нового пірнання.

Звучить потішно, чи не так?

Вже з 3 місяців можна займатися раннім плаванням з дитиною у басейні. В порівнянні із заняттями у домашній ванні, басейн дає більше простору для маневрів, а також полегшує навантаження на спину мами, оскільки вона тепер поруч із малям у воді виконує всі вправи. Акватренування включає в себе динамічну та статичну гімнастику, плавання та пірнання. Задля успішного та комфортного проведення занять для усіх (тренера, маленьких плавців та їх батьків) учні поділяються на групи за віком та рівнем підготовки. Рекомендується відвідувати заняття систематично та, принаймні, двічі на тиждень. Так дитина зможе легше засвоювати нові вміння та пристосовуватися до колективу.

Враховуючи соціальні особливості, біологічні ритми дитини та зайнятість батьків, можна відвідувати як індивідуальні, так і групові заняття у басейні. Індивідуальні заняття проходять з урахуванням особливостей конкретного малюка, його рівня підготовки, комфортної температури води, а також зручного часового режиму для мами, чи тата, які супроводжують маленького плавця. Саме на індивідуальних заняттях можна надолужити пропущене, особливо, після перерви у плаванні, або приділити особливу увагу вправам та трюкам, які потребують удосконалення. За наявності в маляти порушень здоров’я з боку дихальної, кровоносної, нервової системи або опорно-рухового апарату рекомендується почати саме з персональних занять. Таким чином можливий індивідуальний підхід за рахунок інтенсивної уваги проблемним зонам. Групові заняття особливі своєю дружньою атмосферою та піднесеним настроєм. Малюки та батьки, що їх супроводжують, мають чудову нагоду поспілкуватися та весело провести час, удосконалюючи навички пірнання, плавання та гімнастики. Займаючись у колі ровесників, діти часто наслідують один одного, таким чином маючи наочний приклад та стимул для виконання вправ і пірнальних трюків. Щороку маленькі плавці мають можливість продемонструвати свої можливості у змаганнях з раннього плавання, які збирають спортсменів-малюків з усієї України.

Пригадуєте, ситуацію, описану на початку? На щастя, ця уявна картинка може стати абсолютно реальною. Завдяки Школі раннього плавання НЕМО (WATERBABY®) Ви можете забезпечити здоровий розвиток та спілкування Вашого малюка в колі його ровесників, познайомитися з іншими мамами та тримати своє тіло в тонусі завдяки плаванню. Запишіться на своє перше заняття прямо зараз та зробіть перший крок на зустріч здоров’ю та гарному настрою!